reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg a brak okresu

Dołączył(a)
20 Luty 2023
Postów
4
Dziewczyny was zapytam bo sama nie wiem co myslec.

Chodzi o to ze okres spoznia mi sie rowny tydzien czasu. Zrobilam bete. Wynik 2.5. Ale....
Bedac w drugiej ciazy mialam podobna dytuacje. Okres spoznial sie tydzien. Testy negatywne. Beta pierwsza wyszla 1.3 a bylam juz wtedy w ciazy. Tydzien po pierwszej becie [ wynik 1.3 ] wynik drugiej byl 56.

Ogolem. Okres powinnam miec 13.02. Ostatni stosunek byl 03.02. Owolacja wedlug moich obliczen byla 01.02

Moze byc ciaza czy raczej nie ?
 
reklama
Raczej to nie ciaża. Wcześniej widocznie Ci się przesuneła owulacja.
Jeśli ostatni stosunek był 3.02, to po 17 dniach powinno już coś wyjść (10 dni na zagnieżdżenie + 2 na wytworzenie bety).
 
Raczej to nie ciaża. Wcześniej widocznie Ci się przesuneła owulacja.
Jeśli ostatni stosunek był 3.02, to po 17 dniach powinno już coś wyjść (10 dni na zagnieżdżenie + 2 na wytworzenie bety).
No wlasnie a mi beta w drugiej ciazy wyszla dopiero w 4 tc. A jak robilam w drugim to test bety pokazywal ze ciazy nie ma mimo ze byla
 
Do góry