reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Mery o matko ile kasy!???? Normalnie jestem w strasznym szoku!
Moja mama sie juz smieje zebym dziewczynki zapisała juz do przedszkola bo miejsc potem braknie- ha musze nad tym powaznie pomyslec!:)
 
reklama
Witam nasze dwa pierwsze dni przedszkola udane dziewczynki bardzo zadowolone a Patka idzie z uśmiechniętą miną rano wiec jest super zeby nie zapeszyć.
Dzieciaki płaczą jak syreny alarmowe aż współczuję tym panią.
Tak pozatym to bez zmian siedzę w pracy no a później praca w domku i tak na okrągło
 
OLek też chętnie maszeruje do przedszkola... oby tak dalej... Dziś wywiesili ile trzeba płacić za wrzesień.. i tak : wyżywienie 110 za trzy posiłki dziennie... oraz 2,20 za każdą godzinę poza darmowym pobytem który jest od 8-13tej... w poniedziałek jest zebranie...
Darusia byłą cusik chora wczoraj... wymiotowała i miała biegunkę, ale jej to na szczęście przeszło i dziś już jest ok... a mi dzięki temu wpadły dwa dni wolnego bo wzięłam na nią L4...
Jutro wybieramy sie na piknik lotniczy do Bielska... może ktoś jeszcze będzie i kogoś spotkamy????????
 
Witam Was dziewczyny...ja też jestem Bielska Białej a nawet z okolic lotniska, na które wybiera się moja imienniczka z Bystrej:))) Ja jestem z mamą 6 letniego Igorka i powoli staramy się o rodzeństwo dla niego, chcielismy wcześniej ale niestety fasolka nas opuściła :(( Pozdrawiam Was cieplutko i cieszę się,że na bb jest forum mam z Bielska i okolic:)buziaki
 
Witam! :)

Agniesia ja też niedaleko mieszkam lotniska, więc prawie sąsiadkami jesteśmy :) Powodzenia w staraniach o fasolkę.

Agusia
mój też chętnie do przedszkola jak na razie chodzi, nie to co rok temu.
 
sezon przedszkola widze ze jest otwarty:) dobrze ze macie takie dzielne dzieciaczki:)

My walczymy w trojke ostatnio coraz czesciej. Męzus spedzil caly roboczy miniony tydz na delegacji- zjechal na weekend teraz znowu go nie ma i wroci dopiero koło srody:( Tak dziwnie........Jeszcze teraz maluchy zaczynaja swoje przygody- wszystkiego sa ciekawe, turlaja sie i zabieraja do raczkowania takze jest nam tu nieraz wesoło:) Dobrze ze mimo wszystko pomaga mi przy tym wszystkim mama:)
 
Witam Was dziewczynki...mój synuś to już weteran w przedszkolu,teraz zerówkę zaczął więć chętnie biegnie do kolegów i w sumie to od początku bardzo polubił przedszkole...a do jakich przedszkol chodzą wasze skarby? Igorek chodzi do 30 w Kamienicy, bardzo fajne i kameralne przedszkole,miłe Panie i pyszne jedzenie...piknik udał się bardzo fajnie, moi chłopcy,ten duży i ten mniejszy zachwyceni samolotami i pokazami,a Igo na koncercie szlał jak prawdziwy rockman:)))pozdrawiam i buziaki przesyłam:**
 
No i pochwlilam Patke chyba za szybko bo dzisiaj tak biedna płakała i nie chciała zostać ale dzisiaj rano dosłownie każde dziecko w jej grupie płakało masakra tam była, weszła dzielnie ale jak zobaczyła co sie dzieje tak w tył zwrot i też sie rozdarła ale po południu już była zadowolona i mówiła że jutro raczej nie będzie płakać, ale kwestia tego czy pójdzie bo coś gorączkuje i katar się zaczyna. Uroki przedszkola
 
reklama
Do góry