reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Charczenie

Dołączył(a)
16 Grudzień 2020
Postów
1
Hej mamusie :) może któraś mi poradzi mój malutki synuś od dwóch dni charczy (nie cały czas, momentami) i się ślini, myślałam że ma katarek, udroznilam nosek ale teraz się wsłuchałam i to nie dźwięk z noska. Wydaje mi się że to go przebudza. Ciekawi mnie też to ślinienie. Dodam że syn ma 1.5 msc
Dziękuję za wszelkie wskazówki 😘🙂
 
reklama
Moze ma sapkę? Bardzo czesto maluszki tak maja, moj synek tez tak chrapal ze wydawalo mi sie, ze przeszkadza mu to w spaniu. Generalnie jesli nie ma zadnych innych dolegliwosci to przechodzi samo. Nalezy tylko dbac o oczyszczanie noska, nie przegrzewanie dziecka i sprawdzac zeby powietrze nie bylo za suche, wietrzenie pomieszczenia itp.
Jak pojawia sie dodatkowe dolegliwosci to lepiej skonsultować to z pediatra, bo jednak to maluszek[emoji846]
 
Do góry