• Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

ciąża słodko-gorzko

halo jak się macie? mnie ciśnie nerw wicia gniazda, niewiele mam i zaczynam wpadać w panikę, właśnie próbuje to jakoś sensownie rozplanować i końca nie widać! chodzę przez to cięta jak osa i dostałam ksywkę "Awanturka" od mojego t.
ehhhh ;)
 
reklama
w pierwszej ciąży kupowalismy większość rzeczy przez allegro, więc w sumie całe dnie siedziałam na necie szukając okazji. Ale zakupy zaczęliśmy dopiero połowie 8 mca, wózek i łóżeczko w 9 mcu, stały w sklepie zapłacone do dnia porodu :-D Teraz jedyne co musimy kupić to nową pościel i ubranka jesli to będzie synuś. No i wiadomo butelkę czy pieluchy. Chociaż nie, jeszcze przewijak, no i znając życie to kilka innych rzeczy dojdzie :-D
 
my wszystko od poczatku teraz, nawet nie wiemy do konca czy nam sie lozeczko obok naszego wielkiego loza zmiesci (bo z wyliczen jest totalnie na styk od sciany, a na podlodze listwy przypodlogowe sa przeciez i chyba by je zrywac trzeba) i czy nie bedziemy musieli i dla nas innego lozka kupic i w ogole aaaa! a najlepsze ze racjonalnie wiem, ze zdazymy, ale te emocje to naprawde, nie do opanowania :)
 
reklama
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry