reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Munka a na zara online nie ma rozmiaru? Dostawa do sklepu gratis, zawsze mozna oddac jak by byly nie takie

Ja chce podjechac do decathlonu zobaczyc te miekkie buty domyos, bo potrzebujemy lekkie przewiewne polbuty na ciepla pogode

Aylin wspolczuje sciany. U nas juz ogarniete tzn wykladzina zerwana do betonu, wszystko zdezynfekowane, sciany beda jutro konczyc. Jak wyschna gladzie to maz bierze dzien urlopu zeby pomalowac no i musimy zamowic wykladzine.... Nie smierdzi juz na szczescie


Kurcze a ja w tkmaxx nigdy nie moge dla mlodego butow dorwac, wszystko malutkie rozmiary. Za to dla siebie juz mnostwo butow tam upolowalam:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aylin - to są skórzane Befado? Myślałam, ż tzw tekstylne tylko.......
4132066822.jpg4187854059.jpg
 

Załączniki

  • 4132066822.jpg
    4132066822.jpg
    35,4 KB · Wyświetleń: 18
  • 4187854059.jpg
    4187854059.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 16
hatszept - mieszkalam w Warszawie przez ponad rok i bylam na biezaco ze wszystkimi ciekawamy rzeczami, jakie sie dzialy :tak:Po pracy prawie codziennie gdzies lecialam a na bezrobociu (w czasie zmiany pracodawcy) obczajalam imprezy za darmo albo za 5zl :-p Gdziez ja nie bylam? :rolleyes2:Impreza tybetanska, konferencja koreanska, koncert muzyki syberyjskiej, pokaz radzieckiego filmu niemego z muzyka Pustek na zywo, koncert Renaty Przemyk, wszystkie festiwale filmowe, teatry, wystawy, spotkania autorskie w ksiegarniach, pokazy podroznicze, dni zydowskie, zwiedzanie "Warszawy wietnamskiej" (z poczestunkiem w swiatyni buddyjskiej), kurs tanca przedwojennej Warszawy... oj, duzo tego bylo. Brakuje mi tego na tutejszej prowincji :-(

ksiekz
- ojojoj, wspolczuje, zdrowka dziewczyny!!!!!!

dalej nie doczytalam, bo mi przeszkadzaja :sorry2:
 
aronia - Pustki powiadasz.... oni są z Wrocławia (albo DŚ ogólnie). Znam Filipa Zawadę z tegoż zespołu.

doczytałam, że odszedł od nich w 2007r.
 
reklama
Hatszept i po co tą stronkę wklejałas :szok::-D:-D:-D:-D
pol_pl_Duo-Chrome-Zipper-Czerwone-Canvasowe-Trapery-Dzieciece-23159628-9598_1.jpgpol_pl_Duo-Chrome-Zipper-Zielone-Canvasowe-Trapery-Dzieciece-23159441-9597_2.jpg
 

Załączniki

  • pol_pl_Duo-Chrome-Zipper-Czerwone-Canvasowe-Trapery-Dzieciece-23159628-9598_1.jpg
    pol_pl_Duo-Chrome-Zipper-Czerwone-Canvasowe-Trapery-Dzieciece-23159628-9598_1.jpg
    39,7 KB · Wyświetleń: 20
  • pol_pl_Duo-Chrome-Zipper-Zielone-Canvasowe-Trapery-Dzieciece-23159441-9597_2.jpg
    pol_pl_Duo-Chrome-Zipper-Zielone-Canvasowe-Trapery-Dzieciece-23159441-9597_2.jpg
    43,9 KB · Wyświetleń: 15
Do góry