reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwone policzki po marchewce

Elamama

Aktywna w BB
Dołączył(a)
19 Sierpień 2017
Postów
70
Drogie Mamusie, od niedzieli zaczęłam podawać mojej 18 tyg.coreczce marchewkę. Marchewka jest z gospodarstwa moich rodziców.Latem przygotowałam sobie kilkanaście słoiczków. Zaczęłam od jednej łyżeczki i codziennie coraz więcej az dzisiaj prawie 5 podalam. Po ok pół godzinie na policzkach pojawiły się okrągłe czerwone plamy, które miała tak naprawdę z 2 godzinki i jej zeszły. Czy to może być zwykla reakcja na nowy pokarm czy np jakaś alergia? Wczoraj też miała ale jeszcze mniejsze i tez zniknęły. A i podczas kąpieli zauważyłam drobne krostki nad pupą.

Bartek [emoji170] 24.02.2008
Asia [emoji178] 06.06.2017
 
reklama
Marchewka jest bardzo uczulająca. Na razie nie podawaj, spróbuj za 2-4tyg ale przez kilka dni po jednej łyżeczce i obserwuj. Moja reagowała źle na trochę większe ilości lub podawanie codziennie
 
Ja też czytałam wypowiedź jednej z mam na temat alergii i napisała, że jej córeczka miała wysypke właśnie po marchewce
 
Do góry