reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży?

Dołączył(a)
22 Sierpień 2019
Postów
2
Witam,
Bardzo proszę o opinie i komentarze.
Dnia 11 sierpnia miałam 9 dzień cyklu,kochalam się wtedy z mężem. Doszło do wtrysku.
15 sierpnia powinnam mieć owulacje-jak zazwyczaj coś czułam np ból podbrzusza, tak teraz nie czułam nic. Od wczoraj czuję delikatne bóle jajników. Jestem tydzień przed planowanym okresem a dzisiaj prócz bólów w dole brzucha czuję iż moje piersi są troszkę nabrzmiale oraz bolące.
Bardzo proszę o jakąś pomoc.
Pozdrawiam
 
reklama
Witam,
Bardzo proszę o opinie i komentarze.
Dnia 11 sierpnia miałam 9 dzień cyklu,kochalam się wtedy z mężem. Doszło do wtrysku.
15 sierpnia powinnam mieć owulacje-jak zazwyczaj coś czułam np ból podbrzusza, tak teraz nie czułam nic. Od wczoraj czuję delikatne bóle jajników. Jestem tydzień przed planowanym okresem a dzisiaj prócz bólów w dole brzucha czuję iż moje piersi są troszkę nabrzmiale oraz bolące.
Bardzo proszę o jakąś pomoc.
Pozdrawiam
Zrób test , będzie już wiadomo
 
Nie musisz za każdym razem czuć owulacji.
Ja zawsze czułam, a akurat wtedy kiedy zaszłam w ciąże nic a nic.
To był okres kiedy duzo chorowałam.
Jesli chodzi o Twoje objawy to mogą wskazywać na zbliżający sie okres.
Nikt Ci nie powie czy doszło do zapłodnienia, musisz odczekać do spodziewanej miesiączki..
 
reklama
Do góry