reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża ? Pomocy!!!

Po to myślę jest to forum. Laski mamy się tu wspierać a nie obrażać. Dziewczyna młoda spanikowala co w tym dziwnego? Ile miałyście lat jak pierwszy raz uprawiałyscie sex? Nie jedna w tym wieku już miała dzieci. A prawie 18 lat to chyba nie jest super wczesna pora. Takie nie będzie z tego ciąży spokojnie
 
reklama
Po to myślę jest to forum. Laski mamy się tu wspierać a nie obrażać. Dziewczyna młoda spanikowala co w tym dziwnego? Ile miałyście lat jak pierwszy raz uprawiałyscie sex? Nie jedna w tym wieku już miała dzieci. A prawie 18 lat to chyba nie jest super wczesna pora. Takie nie będzie z tego ciąży spokojnie
Myślę, że nie chodzi i wiek inicjacji seksualnej. A raczej o to, że ludzie biorą się za współżycie, a nic o nim nie wiedzą. To co rzuca się w oczy, to nieznajomość podstawowych informacji na temat seksu. Jak zdecydowałam się na współżycie, to byliśmy z partnerem zabezpieczeni. Czasami jak czytam tu wpisy, to mam wrażenie, że każde głupie pytanie jest tłumaczone wyświechtanym frazesem "nie ma głupich pytań", a jak ktoś odpowie bez głaskania po głowie to zaraz brak wsparcia i empatii. Skoro są na tyle dorośli, żeby się kochać, to niech będą na tyle dojrzali by poczytać trochę w tym temacie, zwłaszcza o antykoncepcji. Bo później pełno niechcianych ciąż wśród młodocianych matek.
 
Po to myślę jest to forum. Laski mamy się tu wspierać a nie obrażać. Dziewczyna młoda spanikowala co w tym dziwnego? Ile miałyście lat jak pierwszy raz uprawiałyscie sex? Nie jedna w tym wieku już miała dzieci. A prawie 18 lat to chyba nie jest super wczesna pora. Takie nie będzie z tego ciąży spokojnie
A nie zastanawia Cię fakt, że ktoś wie, kiedy ma owulację (zakładam że się domyśla i notuje kiedy ma okres) a nie wie, w jakich okolicznościach można zajść w ciążę?
 
Na pewno dlatego, że taki temat pojawia się regularnie i czytając niektóre tematy, można mieć nieodparte wrażenie że żyjemy w dziwnych czasach i dziwnym społeczeństwie. Ale nie rozumiem po co odgrzebujesz temat ze stycznia, szczególnie że użytkowniczka która go założyła od tamtego czasu nie zaglądała na forum.
To nie znaczy, ze ktos inny nie skorzysta z tego tematu i odpowiedzi do posta. Sama odgrzebuje tematy wlasnie po to bo szukam info.
 
Ja ci radzę nie panikować , może warto pogadać z mama lub iść do ginekologa po tabletki wiadomo każdy z nas w tym wieku się boi , ale zawsze idąc do łóżka z chłopakiem trzeba mieć taka świadomość ze może się taj zdążyć taka mała wpadka wiec dlatego warto iść z kimś kto jest odpowiedzialny w razie wpadki
 
Do góry