reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być ciąża?

Nataliiaaa

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Sierpień 2023
Postów
15
Witajcie kochane,

Otóż dzień po miesiączce, 08.07 współżyłam dwa razy ze swoim narzeczonym bez zabezpieczenia. Potem przez ponad tydzień uprawialiśmy stosunek przerywany. Cykle mam 30/33 dniowe.
Miesiączkę powinnam dostać około 04.08.
Od około tygodnia zaczęło mnie mdlić rano, raz nawet wymiotowałam, rowniez mialam biegunkę ,pobolewa mnie lekko brzuch jak na okres, tak się czuje, lecz miesiączki brak. Należę raczej do śpiochów, ale od jakiegoś czasu wstaje skoro świt, i nie mogę już usunąć.
Jednak dwa dni temu późniejszym wieczorem zauważyłam na bieliźnie brązową plamkę, oraz na papierze różowiutką malutką krople. Myslalam, że to zwiastun nadchodzącej miesiączki, lecz od tamtego już nic się nie pojawiło. Cały czas mam jednak wrażenie jakbym miała dostać właśnie okresu. Jeszcze dodam, że tego samego dnia, co zauważyłam te lekkie plamienie od rana bolały mnie bardzo piersi, do właściwie dnia dzisiejszego.

Kochane, jak myślicie, czy to możliwe aby przesunęła mi się owulacja tydzień wcześniej, i była to ciąża?
Niestety, na razie mam brak możliwości wykonania testu ciążowego, ponieważ pracuje na statku.
Schodzę ze statku dopiero za około 2 tygodnie, a nie moge przestac o tym myslec.
 
reklama
Może być to ciąża. Owulacja mogła wypaść w innym czasie i mogło zaskoczyć:-)
Bóle piersi i brzucha jak na okres we wczesnej ciąży są częste, wszystko tam się "rozpycha", macica musi zrobić miejsce jak mi to lekarz mówił. A plamienie mogło być właśnie implantacyjne. Także wszystko możliwe, czekać na ziemię i test albo odrazu betę dla pewności.
 
Witajcie kochane,

Otóż dzień po miesiączce, 08.07 współżyłam dwa razy ze swoim narzeczonym bez zabezpieczenia. Potem przez ponad tydzień uprawialiśmy stosunek przerywany. Cykle mam 30/33 dniowe.
Miesiączkę powinnam dostać około 04.08.
Od około tygodnia zaczęło mnie mdlić rano, raz nawet wymiotowałam, rowniez mialam biegunkę ,pobolewa mnie lekko brzuch jak na okres, tak się czuje, lecz miesiączki brak. Należę raczej do śpiochów, ale od jakiegoś czasu wstaje skoro świt, i nie mogę już usunąć.
Jednak dwa dni temu późniejszym wieczorem zauważyłam na bieliźnie brązową plamkę, oraz na papierze różowiutką malutką krople. Myslalam, że to zwiastun nadchodzącej miesiączki, lecz od tamtego już nic się nie pojawiło. Cały czas mam jednak wrażenie jakbym miała dostać właśnie okresu. Jeszcze dodam, że tego samego dnia, co zauważyłam te lekkie plamienie od rana bolały mnie bardzo piersi, do właściwie dnia dzisiejszego.

Kochane, jak myślicie, czy to możliwe aby przesunęła mi się owulacja tydzień wcześniej, i była to ciąża?
Niestety, na razie mam brak możliwości wykonania testu ciążowego, ponieważ pracuje na statku.
Schodzę ze statku dopiero za około 2 tygodnie, a nie moge przestac o tym myslec.
Czułam się podobnie na początku ciąży 😉 jak ciut przed okresem, ale okres nie nadszedł.
 
Kochane Dziewczyny,

napiszę w tym wątku, bo nie chcę niepotrzebnie zakładać nowego...

Jestem mamą 17-miesięcznego Szkraba. Cały czas karmię piersią. W kwietniu wróciła mi miesiączka (do tej pory miałam ją dwa razy). Z Mężem pragniemy drugiego dzieciątka więc oczywiście podejmujemy starania.
Od kilku dni dzieje się ze mną coś "dziwnego", czego nie miałam wcześniej - bardzo bolą mnie piersi przy karmieniu, mam malutko mleka, boli mnie podbrzusze tak rozpierająco jak przy miesiączce i mam ogromnie dużo rzadkiego, przezroczystego śluzu (jak w dni płodne, tylko jest go znacznie, znacznie więcej)..
Trudno podać mi datę owulacji, bo przy kp tego nie śledzę, ale czy dla którejś z Was brzmi to znajomo?
 
reklama
Kochane Dziewczyny,

napiszę w tym wątku, bo nie chcę niepotrzebnie zakładać nowego...

Jestem mamą 17-miesięcznego Szkraba. Cały czas karmię piersią. W kwietniu wróciła mi miesiączka (do tej pory miałam ją dwa razy). Z Mężem pragniemy drugiego dzieciątka więc oczywiście podejmujemy starania.
Od kilku dni dzieje się ze mną coś "dziwnego", czego nie miałam wcześniej - bardzo bolą mnie piersi przy karmieniu, mam malutko mleka, boli mnie podbrzusze tak rozpierająco jak przy miesiączce i mam ogromnie dużo rzadkiego, przezroczystego śluzu (jak w dni płodne, tylko jest go znacznie, znacznie więcej)..
Trudno podać mi datę owulacji, bo przy kp tego nie śledzę, ale czy dla którejś z Was brzmi to znajomo?
Mam podobnie z tym że jak sądzę tydzień po owu 11.08 (owu 04.08. Tak sądzę 🙈 że była po objawach) miałam kilku godzinne
Brązowe brunatne plamienie na wieczór
zobaczyłam przy podcieraniu, już myślałam że to @ a tu nic przeszło
Według kalendarza powinnam mieć @ 07.08 ale 28.08 brałam ślub i nie wiem czy owu się nie opóźniła o tydzień przez stres ślubny 😒😒😒
Moja mała dzisiaj kończy roczek ale cycocholik z niej jak nie wiem i cały czas jest na kp
Regularne cykle miałam po 6 miesiącach od porodu trwające po 30dni
Ostatnią @ miałam 08.07
A od maja pojawiły mi się plamienia owulacyjne trwające 2-3 dni( brunatna wydzielina z nitkami krwi, zawsze na równe 14-15 dni przed @
A w ostatnim cyklu tyle się działo że te plamienia dostałam dopiero 05.08 i tydzień później po tym fakcie znów kilku godzinne plamienie jak już pisałam wcześniej....no i z racji MIESIĄCA MIODOWEGO 🙈😄 Nie żałowaliśmy sobie z mężem pieszczot od 2 dni przed ślubem aż do teraz praktycznie codziennie, po spóźnionej @ Według kalendarza( dzisiaj 7 dzień ) robiła test ciążowy 10.08 i 13.08 obydwa negatywne ale ja coraz dziwniej się czuję sutki mnie palą wręcz od 2 dni jak by mała mnie pogryzła 😄 od dzisiaj mnie mdli i odbija mi się a od tygodnia okropnie boli mnie głowa.....a wizytę mam 24.08 dopiero 😒
Ach matki karmiące mają przechlapane 😄
 
Do góry