reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ząbki? 😱

U nas w jeden dzień znów była niezła jazda i krzyk z bólu. Dałam camilie i znów kilka dni spokoju. Wczoraj zjadła 200 na noc w nocy 180. Smoka nie gryzła no ale to wraca niestety. Dobrze że wiem już jak mam postępować
No my dziś mieliśmy lepszą noc, dzien mamy poki co elegancki. Dziąsło dziś odpuściło, ale znowu wroci, bo zabek ma wybiciu wiec jeszcze troszkę.
 
reklama
U nas w jeden dzień znów była niezła jazda i krzyk z bólu. Dałam camilie i znów kilka dni spokoju. Wczoraj zjadła 200 na noc w nocy 180. Smoka nie gryzła no ale to wraca niestety. Dobrze że wiem już jak mam postępować

No my dziś mieliśmy lepszą noc, dzien mamy poki co elegancki. Dziąsło dziś odpuściło, ale znowu wroci, bo zabek ma wybiciu wiec jeszcze troszkę.

U nas wczorajszy dzień był aż zaskakujący, cały dzień „gadania”, bardzo dobry humor, śmiechów nie było końca, mimo spania bardzo niewiele. W nocy budził się co 2/3h, ale było to do zniesienia.
Zobaczymy co tam dzisiaj dzień przyniesie 😇
 
My jutro kończymy 5 miesięcy. Od jakiegoś czasu zdecydowany regres snu u nas. Bąbel jakoś do 3,5mca szedł spać o 22 i potrafił wstać dopiero o 5 😱, później zabieraliśmy go do siebie i do 9/10 spaliśmy razem.
Teraz chodzi spać między 19 a 20, pobudka koło 21, potem 24 i tak dalej co jakieś 3h. Czyli jak u @Lejdiii co około 3h mamy pobudkę, może nie jakaś drastyczna z krzykiem, ale cyc za każdym razem musi być, bo inaczej sytuacji nie uratujemy 😂
 
W 4 miesiącu często dzieci mają regres snu. Moja dziś super noc do południa też i później znów się zaczęło wkładanie rąk, marudzenie czuje te zęby już są coraz bliżej i to dolne i górne.
 
W 4 miesiącu często dzieci mają regres snu. Moja dziś super noc do południa też i później znów się zaczęło wkładanie rąk, marudzenie czuje te zęby już są coraz bliżej i to dolne i górne.

No u nas jeśli chodzi o spanie w dzień to od początku mamy z tym problem.
Zasypiamy tylko przy piersi i nie za bardzo potrafimy to zmienić :(
Jak już spanie w dzień to jedynie na rękach, jak tylko próbuje go odłożyć to od razu oczy jak 5 złotych i już nie ma szans w najbliższym czasie na spanie (nawet jeśli spał jedynie 20 minut albo nawet nie)… kończy się to wielkim zmęczeniem i jeszcze większym marudzeniem z tego powodu. Mama oczywiście trzyma go nawet po 1,5h totalnie uziemiona, nie mogę nic zrobić w tym czasie (nawet se zdrzemnąć niestety). O karmieniu na leżąco już nie mówię, bolą mnie już mega plecy i stawy (głównie łokcie) od leżenia wtedy w jednej pozycji. Za to jak przyjdzie jego godzina wieczorem, to zasypia (oczywiście przy cycu) i bez problemu go odkładamy 😅
Szkoda tylko, ze nie daje się uśpić np tacie, marze czasem o wieczorze dla siebie 🙄
EWENEMENT 😂😆
 
reklama
U nas z snem problematyczna była córka. Syn za to od urodzenia sam sie usypial, starczylo go okryc kocykiem. Tylko wczesniej mial duzo lepsza ilość snu, zasypiał 19.00 i około 01:00 zajęczał na jedzenie, później co 2 godziny i tak do 6 rano. Później przez zeby bywalo, ze co pol godziny jak nie godzine budził się z płaczem. Teraz myjemy go o 20 i idzie spać 20.30 i wstaje o 6 wyspany. A w nocy co 3 godziny dalej zjada j tez rozniez bi raz wypije 30ml mleka a raz 60ml mleka. Mamy tez duzo stalych pokarmow moze to dlatego a mleka max wypija nam 120 zl na porcję i tak od 3 miesiąca jest.
 
Do góry