reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

• Czy pomo偶esz Iwonie nadal by膰 mam膮? Zr贸b, co mo偶esz! Tu nie ma czasu, tu trzeba dzia艂a膰. Zobacz
reklama

Czy to z膮bki? 馃槺

U nas w jeden dzie艅 zn贸w by艂a niez艂a jazda i krzyk z b贸lu. Da艂am camilie i zn贸w kilka dni spokoju. Wczoraj zjad艂a 200 na noc w nocy 180. Smoka nie gryz艂a no ale to wraca niestety. Dobrze 偶e wiem ju偶 jak mam post臋powa膰
No my dzi艣 mieli艣my lepsz膮 noc, dzien mamy poki co elegancki. Dzi膮s艂o dzi艣 odpu艣ci艂o, ale znowu wroci, bo zabek ma wybiciu wiec jeszcze troszk臋.

reklama
U nas w jeden dzie艅 zn贸w by艂a niez艂a jazda i krzyk z b贸lu. Da艂am camilie i zn贸w kilka dni spokoju. Wczoraj zjad艂a 200 na noc w nocy 180. Smoka nie gryz艂a no ale to wraca niestety. Dobrze 偶e wiem ju偶 jak mam post臋powa膰

No my dzi艣 mieli艣my lepsz膮 noc, dzien mamy poki co elegancki. Dzi膮s艂o dzi艣 odpu艣ci艂o, ale znowu wroci, bo zabek ma wybiciu wiec jeszcze troszk臋.

U nas wczorajszy dzie艅 by艂 a偶 zaskakuj膮cy, ca艂y dzie艅 鈥瀏adania鈥, bardzo dobry humor, 艣miech贸w nie by艂o ko艅ca, mimo spania bardzo niewiele. W nocy budzi艂 si臋 co 2/3h, ale by艂o to do zniesienia.
Zobaczymy co tam dzisiaj dzie艅 przyniesie 馃槆

U nas wczorajszy dzie艅 by艂 a偶 zaskakuj膮cy, ca艂y dzie艅 鈥瀏adania鈥, bardzo dobry humor, 艣miech贸w nie by艂o ko艅ca, mimo spania bardzo niewiele. W nocy budzi艂 si臋 co 2/3h, ale by艂o to do zniesienia.
Zobaczymy co tam dzisiaj dzie艅 przyniesie 馃槆
Moja dzi艣 pospala do 5 spa艂a ca艂膮 noc bez pobudki

My jutro ko艅czymy 5 miesi臋cy. Od jakiego艣 czasu zdecydowany regres snu u nas. B膮bel jako艣 do 3,5mca szed艂 spa膰 o 22 i potrafi艂 wsta膰 dopiero o 5 馃槺, p贸藕niej zabierali艣my go do siebie i do 9/10 spali艣my razem.
Teraz chodzi spa膰 mi臋dzy 19 a 20, pobudka ko艂o 21, potem 24 i tak dalej co jakie艣 3h. Czyli jak u @Lejdiii co oko艂o 3h mamy pobudk臋, mo偶e nie jaka艣 drastyczna z krzykiem, ale cyc za ka偶dym razem musi by膰, bo inaczej sytuacji nie uratujemy 馃槀

W 4 miesi膮cu cz臋sto dzieci maj膮 regres snu. Moja dzi艣 super noc do po艂udnia te偶 i p贸藕niej zn贸w si臋 zacz臋艂o wk艂adanie r膮k, marudzenie czuje te z臋by ju偶 s膮 coraz bli偶ej i to dolne i g贸rne.

W 4 miesi膮cu cz臋sto dzieci maj膮 regres snu. Moja dzi艣 super noc do po艂udnia te偶 i p贸藕niej zn贸w si臋 zacz臋艂o wk艂adanie r膮k, marudzenie czuje te z臋by ju偶 s膮 coraz bli偶ej i to dolne i g贸rne.

No u nas je艣li chodzi o spanie w dzie艅 to od pocz膮tku mamy z tym problem.
Zasypiamy tylko przy piersi i nie za bardzo potrafimy to zmieni膰 :(
Jak ju偶 spanie w dzie艅 to jedynie na r臋kach, jak tylko pr贸buje go od艂o偶y膰 to od razu oczy jak 5 z艂otych i ju偶 nie ma szans w najbli偶szym czasie na spanie (nawet je艣li spa艂 jedynie 20 minut albo nawet nie)鈥 ko艅czy si臋 to wielkim zm臋czeniem i jeszcze wi臋kszym marudzeniem z tego powodu. Mama oczywi艣cie trzyma go nawet po 1,5h totalnie uziemiona, nie mog臋 nic zrobi膰 w tym czasie (nawet se zdrzemn膮膰 niestety). O karmieniu na le偶膮co ju偶 nie m贸wi臋, bol膮 mnie ju偶 mega plecy i stawy (g艂贸wnie 艂okcie) od le偶enia wtedy w jednej pozycji. Za to jak przyjdzie jego godzina wieczorem, to zasypia (oczywi艣cie przy cycu) i bez problemu go odk艂adamy 馃槄
Szkoda tylko, ze nie daje si臋 u艣pi膰 np tacie, marze czasem o wieczorze dla siebie 馃檮
EWENEMENT 馃槀馃槅

reklama
U nas z snem problematyczna by艂a c贸rka. Syn za to od urodzenia sam sie usypial, starczylo go okryc kocykiem. Tylko wczesniej mial duzo lepsza ilo艣膰 snu, zasypia艂 19.00 i oko艂o 01:00 zaj臋cza艂 na jedzenie, p贸藕niej co 2 godziny i tak do 6 rano. P贸藕niej przez zeby bywalo, ze co pol godziny jak nie godzine budzi艂 si臋 z p艂aczem. Teraz myjemy go o 20 i idzie spa膰 20.30 i wstaje o 6 wyspany. A w nocy co 3 godziny dalej zjada j tez rozniez bi raz wypije 30ml mleka a raz 60ml mleka. Mamy tez duzo stalych pokarmow moze to dlatego a mleka max wypija nam 120 zl na porcj臋 i tak od 3 miesi膮ca jest.

Do g贸ry