reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dbamy o włosy

Myśle, że w obecnym świecie jest tyle zanieczyszczeń i chemii, że farbowaniem włosów (nawet gdyby faktycznie szkodziło) zbytnio nie pogorszymy tej sytuacji.
Ja farbowałam przez całą ciążę, ostatni raz pare dni przed porodem, bo nie wyobrażam sobie, żeby wygladać jak zaniedbany mop. Wystarczy ze miałam nudności i wielki brzuch :-( Chociaz na głowie chciałam mieć porządek. Dzięki Wam chłopaki ze SPINKY!
 
reklama
ja tez farbowalam wlosy bedac w ciazy.bylo to juz prawie pod koniec.nie wiem niestety jak to dziala na poczatku ciazy.ale np.wiem ze nie ma co sie tym chwalic ale do 4miesiaca ,zyjac w niewiedzy ze bedzie dzidzia,palilam papierosy(praktycznie przepalilam cala ciaze)pilam alkohol i inne:-(.
Nicole urodzila sie zdrowiutka,dostala 9,99pkt czyli prawie 10.i jak narazie nie widac zeby jej to zaszkodzilo.
ma juz ponad 2miesiace.
takze uwazam ze nie ma co przesadzac z masa ograniczen i zakazow.
pozdrawiam serdecznie

Oczywiście możesz palic,pic,ćpać i co tylko zechcesz tylko nie zachodź wiecej w ciązę dziewczyno,bo jaki los zgotujesz dziecku skoro masz takie podejście do tematu.:confused::baffled::szok:

wiesz co,jak to czytam,to mi sie włosy jeżą na głowie-jak mozna być taka skrajnie nieodpowiedzialna,jak mozna ryzykować zdrowie albo nawet i zycie swojego dziecka?:wściekła/y:
Normalnie mi wstyd ze w naszym społeczeństwie sa takie przypadki.załamałam się teraz.

Dziekuj Bogu,ze masz zdrowe dziecko i zastanów sie co jest dla Ciebie NAJWAŻNIEJSZE.

MASAKRA....:sorry2::baffled:
 
Witam dziewczynki, ja rowniez borykam sie z nadmiernie wypadajacymi wlosami po ciazy, zaczely mi wypadac zaraz dzien po porodzie:-( i tak juz czwarty miesiac a mam juz przeswity, ratuje sie Wax-em, tabletkami dla kobiet karmiacych piersia (chociaz juz nie karmie:)), wlosy wzmacniam ziolami, henna, amla, hibiskusem itp, wcinam duzo witaminy C ale nie w postaci tabletek a takiej pasty, jest to hinduski produkt. Zobaczymy czy to pomoze. Pozdrawiam wszystkie mamusie.
 
Wszystkie te domowe maseczki muszę przyznać że świetne były;-) a moje włosy wygladają teraz świetnie ale znajoma mówiła mi ostatnio też o jedwabie do włosów. Szukałam go w sklepach i drogeriach ale tylko takie malutkie buteleczki były nie wiem czy są wieksze też. No ale ten jedwab jest wspaniały włosy są po nim świeże takie i lśniące. Musicie wypróbować!
 
ja tez od porodu a minelo juz 6 miesiecy probuje wszystkiego na wypadanie wlosow i nic jakos na mnie nie dziala,czy ktorac ma jakis cud preparat ? moje wlosy sa wszedzie na luzku,w zlewie,nawet w lodowce :baffled: moj pies nie gubi tylle siersci co ja wlosow :confused:
 
Bralas moze witaminy dla kobiet w ciazy lub karmiacych piersia?, Zelazo, cynk, kwas foliowy, najlepiej to udac sie do lekarza to tak teoretycznie;-) ale podobno sa efekty.

Ja narazie mam cud Wax-a, wcierki z cebuli i to co w/w
 
Czesc Dziewczyny! Ja mam ten sam problem z wlosami. Jak bylam w ciazy to wszystko bylo ok, ale tuz po porodzie wlosy mi zaczely wychodzic po prostu garsciami! Ja juz jestem po porodzie 5 miesiecy i moze dopiero teraz zauwazam lekka poprawe. Ja caly czas bralam zelazo ale wcale mi nie pomagalo na wlosy. Witaminki tez caly czas biore.
Ostatnio to juz sobie duzo skrocilam wlosy bo juz mialam dosyc tych strakow!
 
reklama
Ja mogę polecić szampony, a zwłaszcza odżywki firmy FARMONA- seria- RADICAL- są to kosmetyki nie drogie i dostępne, w takich zielonych opakowaniach.(na pewno można kupić w aptekach) Ta seria jest zrobiona ze skrzypu, a jak wiadomo skrzyp jest najlepszy na włosy i paznokcie, a nie takie tam co reklamują w tv . Ja używałam szamponu, odżywki w szklanej butelce(ona jest najlepsza), a także mgiełki dodającej blasku. Naprawdę mogę to spokojnie polecić, ponieważ są bardzo tanie , a skuteczne.
 
Do góry