reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne sny

reklama
Dziwne sny mialam ,ale ja juz bylam ,w późniejszej ciazy , czy pierwszy raz mialas dziwny sen ? Ze pomyslalas o ciazy ?? Ja jak bardzo chciałam byc ,a sie nie udawało, to zawsze przed @ ,snily mi się testy ciążowe
 
Ja od kilku dni mam bardzo dziwne wręcz realne sny. Nigdy tak nie miałam a teraz co noc. Nawet jak mi się w dzień się dżemne.
A jestem po stymulacji, pęcherzyk był potem zastrzyk starania i potwierdzona owulacja. Tak bym bardzo chciała mieć bobaska, że chyba moja psychika i robi psikusa. A za wcześnie na testowanie bo jeszcze 4 dni do miesiączki a po stymulacji cykl mam 28 dniowy.
 
Sny są wynikiem burzy hormonalnej.
Ja miałam swoje ale dopiero w drugim trymestrze. Normalnie gdyby na podstawie moich snów filmy nakręcić to Spielberg by był na drugim planie. Oskar murowany.
 
Moja droga, skad my to mamy napewno wiedzieć?
Może być po lekach.
Ja wiem, ze ja mam intensywne sny w ciazy i po niezwykle silnych lekach przeciwbólowych.
Ale w twoim przypadku ekspertem jesteś ty sama.
 
reklama
Do góry