reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Implatacja

Cześc i jak tam zrobiłaś test?

Heej, test będę robić jutro z rana.
Dziś znów miałam śluz z krwią na wkładce i na papierze. Jak czytam sytuację Kobiet, które miały plamienia i okazało się, że są w ciąży, a potem jednak straciły ciążę, to zaczynam się bać. Mam nadzieję, że będziemy w ciąży!🥰 A przed miesiączką nigdy nie miałam śluzu z krwią, tylko owentualnie jeden dzień przed miesiączką brązowe upławy.
 
reklama
Heej, test będę robić jutro z rana.
Dziś znów miałam śluz z krwią na wkładce i na papierze. Jak czytam sytuację Kobiet, które miały plamienia i okazało się, że są w ciąży, a potem jednak straciły ciążę, to zaczynam się bać. Mam nadzieję, że będziemy w ciąży!🥰 A przed miesiączką nigdy nie miałam śluzu z krwią, tylko owentualnie jeden dzień przed miesiączką brązowe upławy.

Mi się wydaje, że jak test miałby coś wykazać to by wykazał już teraz. Ale jak zrobisz to daj znać, 3mamy kciuki.
 
Cześć, a czy któraś miała podobną sytuację?
Mam grypę już 5 dzień, do okresu 6 dni niby a od 3 dni krwawię właśnie podobnie jak na okres ale mniej obficie.
Test negatywny. Czy to może być faktycznie okres?
 
Cześć, a czy któraś miała podobną sytuację?
Mam grypę już 5 dzień, do okresu 6 dni niby a od 3 dni krwawię właśnie podobnie jak na okres ale mniej obficie.
Test negatywny. Czy to może być faktycznie okres?

Ja też od kilku dni mam śluz z krwią lub brązowe uplawy. Dziś krew ze śluzem była wyraźniejsza, ale nie było jej dużo i pojawia się to co jakiś czas. Piersi jak i brzuch pobolewają mnie. Miałam zrobić dzisiaj test, ale jednak zrobię w Piątek, bo tak powinna być miesiączka. Może masz podobnie jak ja.. Życzę dużo zdrowia i oczywiście pozytywnego testu ciążowego😊🤗❤️🌹.
 
Do góry