reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie mydło?

reklama
Jedyne mydło jakie można polecić żeby uniknąć zachwiania równowagi bakteryjnej to SZARE mydło. Wcale to nie jest prehistoria, jak nie mogłam się pozbyć grzybicy tylko takie stosowałam i do dziś je najczęściej używam, do tego na uzupełnienie flory w pałeczki kwasu mlekowego probiotyk, są na rynku niedrogie, a wspomagają, szczególnie jak ktoś ma problem ze stosowaniem prawidłowej diety.
 
Ja i tak po myciu rąk smaruję kremem, więc nie jest dla mnie jakimś problemem nawet jakby troszkę wysuszało. Ręce mają być idealnie czyste to jest dla mnie priorytet.
 
Koleżanki, które zdecydowały się na mydła antybakteryjne powiedzcie proszę jakie wybrałyście i dlaczego?


Ja używam dwóch rodzajów mydeł:
- zwykłe: i tu zdecydowałam się na Dove (przyzwyczajenie od lat i sprawdzone :))
- antybakteryjne Dettol. (Dettol ma pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka).
Nie wyobrażam sobie, żeby maluch np. po zabawie z czworonogiem nie umył łapek w czymś co zabija bakterie...
 
Widziałam gdzieś ostatnio, że Dettol ma takie bezdotykowe dozowniki. Czy ktoś tego już używał i może powiedzieć jak się sprawdza to urządzenie?
 
reklama
Do góry