reklama

kaszki z priobiotykami

anowi82

Fanka BB :)
Chcialabym zapytac czy kaszki z priobiotykami naprawde wzmacniaja odpornosc, czy tylko jest to chwyt reklamowy?? warto je kupic??
co Pani poleca aby wprowadzic do diety dziecka by wzmocnic odpornosc??

Martynka ma siedem miesiecy, karmie ja piersią. nie choruje jak narazie
 
reklama
Witam serdecznie,
aby preparat miał właściwości probiotyczne czyli np. wzmacniał odpornosć musi mieć w 1 g lub cm3 co najmniej 100 mln jednostek np. Bifidobacterium lub Lactobacillus. Jeśli producent nie podaje takiej informacji to raczej taka ilość się w produkcie nie znajduje,zbyt mała ilość bakterii probiotyczny nie będzie miała oczekiwanego efektu, jednak większość tych preparatów zawiera również prebiotyki, które pobudzają rozwój i aktywność korzystnych dla organizmu drobnoustrojów jelitowych, naturalnie występujących w naszym organizmie, więc podawanie takich produktów działa korzystnie dla zdrowia stymulując nasz przewód pokarmowy do namnażania korzystnych bakterii. Oczywiście lepiej podawać kaszkę z prebiotykami niż bez.Co do innych sposobów na zwiększenie odporności to właśnie go Pani stosuje, jest to karmienie piersią.
 
Witam nie zam kaszek na których producent napisałby jaką ilość bacterii zawiera preparat, natomiast mogę polecić kaszki z prebiotykami, o własciwościach których pisała powyżej, są to np.
Kaszki mleczne Bebilon, Kaszki mleczne Humana, Hipp, Nestle Zdrowy brzuszek wybór należy do Pani.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry