reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

Ogólnie istnieje szansa, że jest to późniejsza ciąża.
6,7,13 listopada się kochaliśmy. Tak to wyglądało w tym listopadzie.
Nie wiem kiedy miałam owulacje. Cykle mam nieregularne.
Nie chce sobie robić nadzieji.
Raczej te wyniki nie wróżą nic dobrego.
Przepraszam że się wcinam tak w wątek ale ja miałam obydwie ciążę młodsze niż sobie wyliczyłam , nie miałam potwierdzonej owulacji jedynie opierałam się właśnie na tym kiedy był sex i kiedy domniemana owulacja więc na tą chwilę nie skreślaj nic , jeszcze może być pięknie 🙏🙏🤞🤞🤞❤️
 
reklama
Nie wiem jak dla mnie skoro nie znamy daty owulacji to nie ma powodu żeby coś przesadzać. Równie dobrze możesz być 2 tygodnie po owu więc ja po prostu poszłabym za 2 może 3 dni na kolejne usg. Wiem jakie to teraz trudne ale jedyne co możesz zrobić to czekać
A to nie jest tak, że przy becie 2300 powinien już być pęcherzyk spory?
Chociaż lekarz mówił, że niekoniecznie tak jest, ale już sama nie wiem.
 
Ogólnie istnieje szansa, że jest to późniejsza ciąża.
6,7,13 listopada się kochaliśmy. Tak to wyglądało w tym listopadzie.
Nie wiem kiedy miałam owulacje. Cykle mam nieregularne.
Nie chce sobie robić nadzieji.
Raczej te wyniki nie wróżą nic dobrego.
U mnie zarodek było widać dopiero przy becie powyżej 15000,a sam pęcherzyk pusty przy becie 2500.
 
Kazał powtórzyć beta hcg w piątek. I za tydzień kontrolne USG.
Nie przekreślaj jeszcze tej ciąży.

Rozumiem, że Twoje doświadczenia rzutują na odczucia związane z tą ciążą, ale naprawdę tu wszystko może się zdarzyć.
Czekamy na wyniki piątkowej bety.
 
A to nie jest tak, że przy becie 2300 powinien już być pęcherzyk spory?
Chociaż lekarz mówił, że niekoniecznie tak jest, ale już sama nie wiem.

Przy takiej becie pęcherzyk po prostu powinien być. I to jest najważniejsze, natomiast to jaki on tak naprawdę jest ciężko określić. Wiele zależy od sprzętu, czy dokładności pomiaru. Przy takich wartościach po prostu szukamy ciąży w macicy, jeśli ona tam jest to jej rozwój oceniamy na podstawie kolejnych usg
 
Przy takiej becie pęcherzyk po prostu powinien być. I to jest najważniejsze, natomiast to jaki on tak naprawdę jest ciężko określić. Wiele zależy od sprzętu, czy dokładności pomiaru. Przy takich wartościach po prostu szukamy ciąży w macicy, jeśli ona tam jest to jej rozwój oceniamy na podstawie kolejnych usg
Dzięki 🙏. W piątek powtórzę betę.
Ogólnie, to oczywiście mam krwiaka w macicy, jak zwykle. No ale cóż, wszystko się okaże w piątek.
 
reklama
A to nie jest tak, że przy becie 2300 powinien już być pęcherzyk spory?
Chociaż lekarz mówił, że niekoniecznie tak jest, ale już sama nie wiem.
Ja przy normalnych ciążach nie badałam aż tak daleko bety ale przy cp jak miałam betę 5500 to nawet pęcherzyka nie mogli znaleźć także przy zdrowej ciąży w macicy wydaje mi się że on jest ale mały , ale jest ! A u Ciebie jest !
 
Do góry