reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

reklama
Ja przy normalnych ciążach nie badałam aż tak daleko bety ale przy cp jak miałam betę 5500 to nawet pęcherzyka nie mogli znaleźć także przy zdrowej ciąży w macicy wydaje mi się że on jest ale mały , ale jest ! A u Ciebie jest !
Nie bardzo rozumiem dopisku lekarza "pęcherzyk ciążowy o zatartej echostrukturze".
No nic mi nie zostaje, tylko czekać.
Ale krwiak jak za każdym razem daje czadu 33,1x10,22 mm.
No nic, czekamy do piątku.
 
Nie bardzo rozumiem dopisku lekarza "pęcherzyk ciążowy o zatartej echostrukturze".
No nic mi nie zostaje, tylko czekać.
Ale krwiak jak za każdym razem daje czadu 33,1x10,22 mm.
No nic, czekamy do piątku.
wydaje mi się, że „zatarta echostruktura” to po prostu oznacza, że był niewyraźny obraz 🤔 ale nie mam pewności
 
Nie bardzo rozumiem dopisku lekarza "pęcherzyk ciążowy o zatartej echostrukturze".
No nic mi nie zostaje, tylko czekać.
Ale krwiak jak za każdym razem daje czadu 33,1x10,22 mm.
No nic, czekamy do piątku.
można zwariować nie? Do piątku jeszcze tyyyyyyyyle czasu.
Bądź dobrej myśli kochana ❣️
 
Nie mam dobrych wieści :(
Ogólnie pęcherzyk ciążowy jest bardzo malutki. Wygląda jakby ciąża miała 3-4 tydzień.
Pęcherzyk mierzy 0,33 cm, także chyba nici z tej ciąży.
Dokładnie wiem kiedy się kochaliśmy. W zasadzie mogło się wszystko przesunąć, mam nieregularne cykle. Ale nie brzmi to jakoś super 😥
Kochana bądź dobrej myśli ❤️, chociaż to bardzo ciężko zapewni Ci, ja wierzę jednak, że będzie dobrze i trzymam za Ciebie kciuki, trzymaj się 💚🍀
 
reklama
Do góry