reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

Będziesz jeszcze testować?
Mam jeszcze 1 test pink strumieniowy na jutro. Bo dzis zamiast testów omyłkowo wyslali mi suple🤣🤪
Znowu miesiączkowo pobolewa mnie brzuch. Jak test jutro nie wyjdzie, to juz spokojnie czekam na @. Jesli jutro temperatura bardziej w dol, to juz nie ma szans na ciążę .
 
reklama
Jutro znowu zrobię, ale raczej nastawiam się na przesunięcie w cyklu spowodowane uj wie czym.

Może tym Covidem faktycznie🤷🏻‍♀️?
W pierwszej ciąży 2 testy mi wyszły negatywne . Jeden robiłam dzień po dniu spodziewanej @, drugi 2 dni później dopiero w dniu kiedy powinien się okres skończyć wyszla bardzo blada kreska a robiłam betę tego samego dnia i wyszła 250 ...
 
Ponoć, temperatura nie moze spaść ponizej tej w dniu owulacji i wtedy są szanse, ale jak temperatura spada to i chyba prog leci, więc nie mam na co liczyć. Dzis wylaczyli nam prąd na 6 h, więc wrociłam z rana do lozka, przespałam 4h i zmierzylam z ciekawosci temperaturę i wyszła 37,18, ale wiadomo ze ona nijak do wykresu bo ja mierze miedzy 5 a 6, a tu pomiar był o 14 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
Moje zamówione testy przyszły😂🤪🤣 to chyba znak z nieba 🤜🤯🤛
Pachnotkę na alergię Ci wysłali :D :D
Liczę na to, że jednak Ci temperatura wystrzeli w górę, a okres nie przyjdzie. Nadzieja zawsze jest ;)

A u mnie dzisiaj 7/8 dni po owu i siedząc przed kompem zaczęła mi lecieć krew z nosa.. Oczywiście moja głowa już zaczyna myśleć... A może to objaw implantacji 🤣🤣 to pewnie przez acard, który mi rozrzedza krew.
Cycki mnie bolą mocno już od samej owulacji.
Temp na razie w dobrym kierunku ;)
 

Załączniki

  • IMG_20221104_171316.jpg
    IMG_20221104_171316.jpg
    110 KB · Wyświetleń: 37
W pierwszej ciąży 2 testy mi wyszły negatywne . Jeden robiłam dzień po dniu spodziewanej @, drugi 2 dni później dopiero w dniu kiedy powinien się okres skończyć wyszla bardzo blada kreska a robiłam betę tego samego dnia i wyszła 250 ...
Czyli niektóre testy pokazują kreskę jak nie ma bety, a inne nie pokazują jak jest powyżej 200 😅🤔
 
Pachnotkę na alergię Ci wysłali :D :D
Liczę na to, że jednak Ci temperatura wystrzeli w górę, a okres nie przyjdzie. Nadzieja zawsze jest ;)

A u mnie dzisiaj 7/8 dni po owu i siedząc przed kompem zaczęła mi lecieć krew z nosa.. Oczywiście moja głowa już zaczyna myśleć... A może to objaw implantacji 🤣🤣 to pewnie przez acard, który mi rozrzedza krew.
Cycki mnie bolą mocno już od samej owulacji.
Temp na razie w dobrym kierunku ;)
Bardzo ladna temperaturka ...❤❤❤trzymam kciuki🤞🤞
Pachnotka się przyda na wiosnę na alergie to zatrzymam ją...🤪
Nie będę juz zamawiać pinkow. Wystarczy mi ten jutrzejszy.
 
reklama
Do góry