StaraStaraczka
Fanka BB :)
No mam nadzieje, że prędzej niż później… czekam i ambitnie odświeżam stronę z wynikami.to kiedy oni Ci to zbadają i wstawia wynik?![]()
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
No mam nadzieje, że prędzej niż później… czekam i ambitnie odświeżam stronę z wynikami.to kiedy oni Ci to zbadają i wstawia wynik?![]()
ja tak miałam w marcuJa dalej czekam… Dziwne u Ciebie, że takie testy a beta niska…
przytulamU mnie wynik 5, odstawiam leki![]()
No ja planowo okres dopiero w niedzielę. Więc mam oczywiście nadzieje i liczę na to, że będzie ok, ale beta była jednak malutka malutka.ja tak miałam w marcuprogesteron 21 ipierwsza beta 6,5 kreski blade ale bardzo dobrze widoczne to była sobota a w pn kreski tak samo widoczne a beta 2,2 progesteron 3
Nie mogłam w to uwierzyć że przy takich wartościach testy były tak dobrze wybarwione we wtorek już było po wszystkim @ przyszła
ja tam wierzę że będzie dobrze i ty też musisz w to wierzyć ,nie wolno się stresowaćNo ja planowo okres dopiero w niedzielę. Więc mam oczywiście nadzieje i liczę na to, że będzie ok, ale beta była jednak malutka malutka.
Była malutka, bo wcześnie wykryta u mnie teraz nie pyklo, ale z synkiem też moja pierwsza beta była 5No ja planowo okres dopiero w niedzielę. Więc mam oczywiście nadzieje i liczę na to, że będzie ok, ale beta była jednak malutka malutka.
Tak. Wykryta od razu po pierwszym pozytywnym teście. Dzień wcześniej wieczorem był porządnie negatywny. Wiem, że beta musi od czegoś zacząć i gdzieś wystartować. Dam znać jak kiedyś będą wynikiByła malutka, bo wcześnie wykryta u mnie teraz nie pyklo, ale z synkiem też moja pierwsza beta była 5![]()
przykro mi. Ale biochem to też informacja. Oby kolejnym razem było wszystko dobrze. Trzymaj się.To byłoby na tyle![]()