reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

A jak udało Ci się znaleźć tętno to długo udaje Ci się je utrzymać? Ja mam wrażenie, że u mnie to sekundy 🙈
Wiesz co na poczatku łapałam też dosłownie na sekunde i okazało sie że biore za nisko tą głowicą. Brałam po wzgórku łonowym, a jak wziełam nad i po lewej stronie to już był sygnał stały 😁 musisz popróbować inne miejsca
 
reklama
Bobas z rana podsłuchany ❤ nie no powiem Wam że jeszcze 2 tyg temu to powiedziała bym ,że to zbędny wydatek , a teraz twierdze że najlepszy zakup na jaki mogłam wpaść . Ulga jest niesamowita i jak miło posłuchać dźwięku bicia serca ❤ Od razu powiem ,dla zastanawiajacych sie ze wzgl. na nadwage , też mam a działa i słychać super.

Dziś mam ambitne plany , oblecieć podwórko podkaszarka i powyrywać w okół krzaczków chwasty. Mąż wczoraj skosił a ja dziś musze dokończyć żeby było ładnie na majówkę 😊
I musze poszukać sukienkę na powtórke mojej córki / wesele shein ma taki wybór pięknych kiecek i udeże w ciążowe bo mają ladniejsze kroje 🙂 miłego dnia ❤
 
Cześć dziewczyny. Długi weekend się zbliża;) gdyby nie ten poniedziałek i wtorek do pracy to już wogole by było super;p ja dzisiaj porządki w domu a później pół dnia na dworze. Ładna pogoda ma być to trzeba to wykorzystać;) szybko się męczę, wkurzam się strasznie na to. ;p
 
Boże u mnie znowy coś, jak nie urok to sraczka...

Pojawiła mi się wysypka na przedramieniu taka grudkowa swedzi czasem a czasem nie.. jak taka pokrzywka..
jeszcze małe krostki mam na przyśrodkowej części kolan .. miała któraś w ciazy jakąś wysypkę?
Oo u mnie podobnie jak nie urok to sraczka ale wysypki jeszcze nie miałam. Może sprobuj na początek balsam hipoalergiczny nawet taki dla bobasów.
 
Bobas z rana podsłuchany ❤ nie no powiem Wam że jeszcze 2 tyg temu to powiedziała bym ,że to zbędny wydatek , a teraz twierdze że najlepszy zakup na jaki mogłam wpaść . Ulga jest niesamowita i jak miło posłuchać dźwięku bicia serca ❤ Od razu powiem ,dla zastanawiajacych sie ze wzgl. na nadwage , też mam a działa i słychać super.

Dziś mam ambitne plany , oblecieć podwórko podkaszarka i powyrywać w okół krzaczków chwasty. Mąż wczoraj skosił a ja dziś musze dokończyć żeby było ładnie na majówkę 😊
I musze poszukać sukienkę na powtórke mojej córki / wesele shein ma taki wybór pięknych kiecek i udeże w ciążowe bo mają ladniejsze kroje 🙂 miłego dnia ❤
moje pytanie połączone z podziwem, masz na to sile? Jesteś superwoman!
 
reklama
Boże u mnie znowy coś, jak nie urok to sraczka...

Pojawiła mi się wysypka na przedramieniu taka grudkowa swedzi czasem a czasem nie.. jak taka pokrzywka..
jeszcze małe krostki mam na przyśrodkowej części kolan .. miała któraś w ciazy jakąś wysypkę?
Ja miałam właśnie pokrzywkę, czasami zaczerwienienia, czasami takie ślady jak po ugryzieniu komara. I trochę swędziało, kilka godzin, potem przestawało, znikało i pojawiało się w innym miejscu. Jakoś mi się tak koło 5 tygodnia pojawiła i trwała prawie półtora miesiąca. Na szczęście dość łagodne, tylko irytujące. Stosowałam trochę Dexeryl balsam do skóry suchej i atopowej, ale chyba po prostu samo mi przeszło.
 
Do góry