Pierwsze 🥰
Fanka BB :)
Ja mam taką koleżankę co współżyli tylko w ten dzień po zakończeniu okresu później wyjechał za granicę i się im udałoZnacie przypadki "okresu w ciazy"? Szczerze żadna z moich znajomych tak nie miała, mit czy prawda?
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Ja mam taką koleżankę co współżyli tylko w ten dzień po zakończeniu okresu później wyjechał za granicę i się im udałoZnacie przypadki "okresu w ciazy"? Szczerze żadna z moich znajomych tak nie miała, mit czy prawda?
Właśnie też tak mam, że nie bolą w ogóleJa tak miałam, mimo że moje piersi praktycznie nie istnieją to obserwowałam coś takiego w ciążowych cyklach. Nie bolały mnie nigdy ale brodawki się zmieniały. Po tym też się domyślałam, że beta leci. Z drugiej strony to wcale nie musi być żaden zły znak. Powtarzałaś test?![]()
Polecam z ActionNam się też już nie mieszczą i chyba kupimy pudełka gdzie będzie podziałka nie tylko na dni ale i pory dnia![]()
Ja mam 15 pinkow super czułych płytkowychapropo sikania to ja dziś zakupiłam na allegro 10 pinków5 płytek i 5 patyków.
Ale nie chcecie wiedzieć ile ja mam testów w domu. To podchodzi pod obsesję
Złoty strzałJa mam taką koleżankę co współżyli tylko w ten dzień po zakończeniu okresu później wyjechał za granicę i się im udało
Mi pink też już pokazywał cień przy becie 7.Po tym cyklu uwazam ch.cienie na pinkach za minibetki wiec nie sa takie złe..
Oj kupisz na pewno!![]()
No oczywiście, że tak będzieJa mam mocne postanowienie że w tym cyklu nie siknę szybciej niż w dniu spodziewanej miesiączki. Trzymajcie kciuki żebym wytrwałacoś czuję że jak się naoglądam waszych dwóch kresek to moje postanowienie szybko ulegnie zmianie
![]()