reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

U mnie cisza przed burza :p krzyz boli bardziej, podbrzusze czasami pobolewa jak na @ . Mam nadzieje, ze sie rozkreci, a jak nie to jutro szpital :-(

Juuustysienka jak z Toba ? Bo cicho siedzisz :-p
 
reklama
Witajcie majowki w czerwcu :)
Oczywiscie wszystkim najlepsze zyczenia z okazji dnia dziecka ;)

Czekamy.... ja w dwupaku i to bez zapowiedzi na cokolwiek. Juz trudno jak sie mala w maju urodzic nie chciala :p Ciekawi mnie tylko czy zdazy sie sama zdecydowac na wyjscie zanim na indukcje pojsc bede musiala...
Za Ciebie trzymam kciuki zeby sie rozszalalo i szybko poszlo ;)
Jest jeszcze jakas zapakowana majowko-czerwcowka? :)
 
Czekamy.. ja też jutro do szpitala na test OCT i pewnie indukcja!! Dziś szaleństwo z okazji naszego święta!! Dużo niezdrowego jedzenia i błogiego lenistwa!!

w4sqyx8dhthdtb0n.png
 
Juuustysienkaaa już myślałam, że się rozpakowałaś :-D
Mama Olafka i Damiana ja rozwarcie mam, szyjka skrócona a skurczy nie mam, to nie wiem czy na wywolanie sie załapuję ;-)
Rurka posłucham Twoich rad, ale chyba nic z tego nie będzie :-D
 
reklama
oooo a ja nuż miałam nadzieję, że któraś mamuśka się rozpakowała w nocy :-D no to witam czerwcowo :)
justysieńka... nie bój nic... mi żaden czop nie odchodził a 2 dni przed porodem miałam 2 cm, szyjka miękka i gotowa.... za to jak wody zaczęły się sączyć to do samego porodu z krwią mi ciekły... moze wtedy ten czop :confused:
 
Do góry