reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Takie badania mi wypisała do zrobienia, ale narazie nie robie, czekam na skierowanie od swojego lekarza z NFZ..
Za wizytę prywatnie z dojazdem i lekami zapłaciłam ponad 500 zł, za kilka badań w laboratorium zapłaciłam też prawie 200, jak zobaczyłam ta listę teraz to też bylam pewna ze kolejne 500 zł pojdzie lekko, więc wolę poczekać :p
ja też tak miałam że niestety 500 zł lekką ręką poszło. Lekarz rodzinny nie może na wszystkie badania wystawić skierowania. Chociażby na przeciwciała. Małżonek się śmiał że dziecko się jeszcze nie urodziło a już szasta kasą😂
 
A o co chodzi z tą grupą krwi? W sensie ja porobiłam wszystkie badania, jest ok. Dostałam skierowanie na grupę krwi. I lekarz pytał jaka jest grupa krwi mojego męża. Czy to jest istotne? Wiecie o co chodzi i czy ja muszę to wiedzieć?
 
A o co chodzi z tą grupą krwi? W sensie ja porobiłam wszystkie badania, jest ok. Dostałam skierowanie na grupę krwi. I lekarz pytał jaka jest grupa krwi mojego męża. Czy to jest istotne? Wiecie o co chodzi i czy ja muszę to wiedzieć?
Tak chodzi o konflikt serologiczny jeżeli jedno ma (-) a drugie ma (+)
Ja z mężem mamy identyczna grupę krwi 🙂
 
reklama
Do góry