reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecnosci...

reklama
ja tam i moze bym chciala 3 cie, ale brak czasu i odwagi hahah:-Dczasem sil:-p
Pati, nie swiruj, ze znikniesz nam tu- szkoda by bylo naszych wspolnulnych lat!

mnie jest teraz troszeczke mniej, bo juz sie tlumacze..oprocz tego, ze w zawrotnym tempie zycie plynie...praca/dom...to jeszcze PRZEPROWADZAM SIE:))))))))))))))))))))))))do domku z malutkim ogrodkiem:-) duzy park z oczkiem wodnym po drugiej str.ulicy. z dwoma placami zabaw i kortem tenisowym. 2,5 mile od sis, wiec ciutke blizej niz teraz:rofl2:w sobote czeka nas przeprowadzka, wiec od tygodnia pakuje kartony itd....uff...tam czekaja nas remonty..., ale staram sie myslec tylko i wylacznie o pozytywnych aspektach-czyli dekorowaniu :-D tak z grubsza co u nas:-p na zastrzezonym podam zaraz nasz nowy adres.
moge byc wiec kilka dni bez netu- w komorce mam, ale wchodze tylkjo tam na fb wiec w razie newsow tam mi czasem cos siepnijcie:)
 
Nie no Rusia masz racje-szkoda tych wspolnych lat ;) Wiec obiecuje ,ze bede troche czesciej...
Fajnie ,ze bedziecie mieli domek :) Koniecznie fotki!!!!! :-)

My wreszcie zamowilismy kanape...bedzie za 8 tyg. dzis jedziemy szukac stolu,krzesel i komody ;-)
Pozdrawiam Was kochane mordy Wy moje :-D
 
reklama
Do góry