reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odebrałam wynik histopatologiczny! Pomocy 😢

Myślę że nie za wcześnie, trzeba się cieszyć że jest bo to znak że jest wszystko dobrze :)
Pierwsze 3 dni tragedia, 4 już dziś średni , może akurat będzie trwał 5 dni jak zawsze. Za tydzień do gina będą ja męczyć kiedy możemy startować.. chciałabym już w czerwcu na wyjeździe rocznicowym ślubu - ale wiem ze to raczej 99% nie możliwe hehe pomarzyć sobie zawsze mogę ❤️😇jeśli wszystko będzie dalej okej to na pewno zacznę starania szybciej bo nie wytrzymam..........
Co u Ciebie ? 🥰
 
reklama
Pierwsze 3 dni tragedia, 4 już dziś średni , może akurat będzie trwał 5 dni jak zawsze. Za tydzień do gina będą ja męczyć kiedy możemy startować.. chciałabym już w czerwcu na wyjeździe rocznicowym ślubu - ale wiem ze to raczej 99% nie możliwe hehe pomarzyć sobie zawsze mogę ❤️😇jeśli wszystko będzie dalej okej to na pewno zacznę starania szybciej bo nie wytrzymam..........
Co u Ciebie ? 🥰A i jeszcze jedno będę na wizycie akuratnie w dni płodne 😅 to zobaczę czy cykl wrócił na 100 procent do normy czy za wcześnie
 
Wynik bety z dziś 4,7. Co tydzień to o polowe spada 🙃 już bardzo powolutku. Dziś 5 dzień i już prawie po miesiączce ani śladu. W poniedziałek jeszcze wizyta i już całkiem będę spokojna o ile będzie wszystko okej u Pani Ginekolog
 
Pierwsze 3 dni tragedia, 4 już dziś średni , może akurat będzie trwał 5 dni jak zawsze. Za tydzień do gina będą ja męczyć kiedy możemy startować.. chciałabym już w czerwcu na wyjeździe rocznicowym ślubu - ale wiem ze to raczej 99% nie możliwe hehe pomarzyć sobie zawsze mogę ❤️😇jeśli wszystko będzie dalej okej to na pewno zacznę starania szybciej bo nie wytrzymam..........
Co u Ciebie ? 🥰
Teraz rozglądamy się za nowym mieszkaniem, bierzemy pod uwagę w przyszłości pokój dla dziecka i tak w głębi serca trochę boli że jeszcze trzeba czekać i też nie wiemy czy to dziecko się kiedyś pojawi 😪 Po kilku latach zaszłam w ciążę i od razu zaśniad :/
 
Szukałam informacji czy za drugim razem może być podobnie i wszędzie pisze, że jest to mało prawdopodobne. Jest dużo przypadków zaśniadu ale częściowego, którego przebieg jest łagodniejszy i nie trzeba tak długo czekać z zajściem w kolejna. Beta hcg jest niska, następnym razem będzie blisko 1 :)
 
Szukałam informacji czy za drugim razem może być podobnie i wszędzie pisze, że jest to mało prawdopodobne. Jest dużo przypadków zaśniadu ale częściowego, którego przebieg jest łagodniejszy i nie trzeba tak długo czekać z zajściem w kolejna. Beta hcg jest niska, następnym razem będzie blisko 1 :)
My niedawno kupiliśmy właśnie mieszkanie zanim zaszłam w ciąże co prawda jest jeszcze w budowie ale mieliśmy nie robić pokoi dla dzieci, poki ich nie będzie... nagle zaszłam w ciąże i byłam przerażona ze remont itd będzie w dodatku na koniec ciąży..No ale dam rade przecież spełniło się moje największe marzenie / zostanie mama ❤️ Nagle znow zmiana ze robimy jednak 1 pokój a wiec projekt bla bla bla i niestety znów zmiana planów.. kładziemy podłogi malujemy ściany tyle :( będą sobie stać póki co puste ...
tez czuje wkurzenie Zajebiste ! Bo się udało i dostaliśmy Ale zaśniad calkowity .....
pewnie ! okolice Rzeszowa :)
W tym laboratorium beta 0=2,3. Tak jakby ich zero to 2,3 :)
 
tez czytałam ze mało prawdopodobne..
czytałam tutaj na forum jakaś dziewczyna zaszła po 4 miesiącach i jest mama.. ale ze nikomu nie doradza żeby ryzykował jak ona bo to jednak ryzyko No ale warto..
Trochę bym się bała ryzykować... :( ale kto wie
ja już po pierwszym okresie który był książkowy 5 dni krwawienie ciut większe może niż zawsze ale znośnie :)
w poniedziałek idę do gin i wszystko się jej wypytam bo jak dla mnie mogłabym się starać już w tym cyklu hehe
 
tez czytałam ze mało prawdopodobne..
czytałam tutaj na forum jakaś dziewczyna zaszła po 4 miesiącach i jest mama.. ale ze nikomu nie doradza żeby ryzykował jak ona bo to jednak ryzyko No ale warto..
Trochę bym się bała ryzykować... :( ale kto wie
ja już po pierwszym okresie który był książkowy 5 dni krwawienie ciut większe może niż zawsze ale znośnie :)
w poniedziałek idę do gin i wszystko się jej wypytam bo jak dla mnie mogłabym się starać już w tym cyklu hehe
Też słyszałam o ten dziewczynie ale nie mogę znaleźć jej wiadomości na forum, ja poczekam do końca sierpnia, mam wizytę u mojej gin to zapytam czy możemy zacząć starania już w grudniu :)
 
reklama
Fajnie by było jakby udało się przywołać @plastulinka. Dużo czytałam wpisów tej Pani i NIESTETY ma bardzo duże doświadczenie „zaśniadowe”, zreszta z tego co widzę to bardzo miła i ciepła osoba na pewno by pomogła. Niestety od stycznia nie była tutaj aktywna. 🥲 ale mam cicha nadzieje ze wróci 😊 oczywiście z samymi dobrymi nowinami 😇

@Margeritka28 ja dziś byłam na krwi, czekam na wyniki jak tam beta. robiłam dzień wcześniej niż zwykle jak co wtorek bo dziś mam wizytę u gin i chciałam mieć aktualny wyniki na wizytę.
ja myśle ze jeśli beta będzie się utrzymywała na 0 przez pół roku to zaczynamy Ok listopada. Nie chce tyle czekać ... zaryzykuje chyba ...
Zreszta tyle już czekamy ze w końcu po znalezieniu przyczyny i po operacji się udało, niestety z takim skutkiem a nie innym.. No ale się udało boje się ze znów zrobią się jakieś zrosty i znów trzeba będzie laparo i znów czekanie czekanie czekanie.. a mam tego „czekania” serdecznie dość.
a niestety należę do bardzo niecierpliwych osób 🙃
Dam znać po wizycie. Co u Ciebie ? Jak beta ? Jak twoje samopoczucie ? :) pozdrawiam 😘
 
Do góry