reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oparcie wśród najbliższych

remember uwielbiam Twoje posty :) Micha mi się uśmiecha jak czytam, jak sobie żyliście! :) Jak się fajnie takie rzeczy wspomina!
 
reklama
Samo zycie rojku.... Samo zycie :-D

a jeszcze zeby tego ylo malo jak bylam w liceum to moja mama miala taki incydent ze przez rok zajmowala sie dzieciaczkiem jako niania takze wtedy to juz bylo calkiem wesolo na chacie mama brat siostra ja pies i ten dzieciak z adhd ktory byl wszedzie i tak rozrabial ze sie nie dalo normalnie funkcjonowac. Najbardziej zwariowany rok w moim zyciu. Jak mialam zalamke i musialam sie uczyc a nie bylo juz wtedy kompletnie gdzie to na szczescie stare biurko stalo w piwnicy to czasem i tam sie zdarzylo uczyc zeby tylko spokoj miec :) ale nie zamienilabym mojego zycia na zadne inne :) wszystko wspominam z usmiechem na twarzy i uwielbiam opowiadac anegdotki z tego okresu a zwlaszcza zwiazane z tym mlodym z adhd. Mial 2 lata a tak mi zaszedl za skore ze czasami mialam ochote go zostawic na podworku i niech idzie w chilere ale to moja mama byla za niego odpowiedzialna :)

pamietam taka sytuacje jako ze on bardzo szybko zaczal mowic i byl strasznie cwany strach bylo z nim wychodzic. Poszlam na tzw zielony rynek z nim zeby kupic warzywa do obiadu a przy okazji zeby sie mlody przewietrzyl. Stoimy w kolejce przed nami taka babuszka pod 80tke stoi za nami jakies 5 osob mlody babke w kostke kopnal i z haslem cytuje: rusz dupe stara kur.. . Ja oczywiscie oblana purpura. Baba na mnie oburzona z ryjem jak ja moje dziecko wychowuje !? Ja do niej ze to nie moje dziecko a mlody zalapal zajawke i w placz i wrzeszczy do mnie : jak mozesz sie do mnie nie przyznawac mamo! Baby na mnie oburzone ja mlodego za fraki i z kolejki. Myslalam ze go kuzwa rozszarpie lol
 
Ostatnia edycja:
remember.me u mnie było podobnie, tzn siostra starsza o rok, druga młodsza dwa i brat 11 młodszy, też zawsze ciasno, wszyscy na jednym pokoju, ale ja też mam super wspomnienia, zabawy kłutnie o wszystko, i nauka, tak jak u ciebie: jedna w kuchni, druga w pokoju, trzecia w łazience, jedna uczy się na głos, druga musi mieć ciszę. Wtedy to była masakra jakaś, ale teraz super to wspominam. Zawsze kiedy wszyscy się spotykamy u rodziców, jest kupa śmiechu jak zaczniemy wspominać. Na prawdę fajnie mieć dużą rodzinę:-D:-D:-D.
 
Rozumiem was doskonale, ja mam brata 9 lat starszego a siostrę o 8. Brat miał swój malutki pokój a my z siostrą razem, zawsze mu zazdrościłyśmy ale siostra najbardziej że musiała dzielić pokój z bachorem.... Ale z perspektywy czasu to bardzo mi ich brakuje! siostre mam w Warszawie (ja mieszkam na południu) bardzo rzadko przyjeżdża, brat w UK i tak brakuje mi nawet kłótni z nimi, ciągnięcia za włosy, zwalanie winy na młodszą siostrę itp... aż się łezka kręci ;)
Teraz mieszkam w kawalerce z partnerem no i dziecko w drodze, ale nie przejmuje się, łóżeczko się zmieści a za parę lat może wyremontujemy poddasze.
Trzeba się cieszyć każdą chwilą, w koło tyle tragedii...
 
Do góry