reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

hej - tylko na chwilę...
nie dam rady nadrobic ponad 10 stron :-(

od kilku dni Marika kiepsko śpi, ja padnięta i mam doła... w nocy jak się budziła raz albo wcale to się budzi o 3 a potem od 5 co godzinę... w dzień to ma drzemki 10-minutowe... usypiam ja 30 min i śpi 10... :-(

brak mi sił jakoś...nic mi nie wychodzi, do niczego się nie nadaję... :-:)-:)-( nie mam do Mari cierpliwości już... zmęczona jestem:-( i zła na siebie, że sobie nie radze i nerwy mi puszczają

Kate, ktoś mi mówił o magii trzeciego miesiąca i Tuśka też tyle co skończyła 3 miesiące jak mi zaczęłą takie jazdy robić. Czułam dokładnie to samo i zła byłam za takie głupie obiecanki- cacanki. Jutro kończy 4 i dopiero od kilku dni widzę, że nareszcie coś się stabilizuje.
Cierpliwości. Na pewno sobie dasz radę i wszystko się wreszcie poukłada.
To tylko chwilowe. Minie na stówę. Trzymaj się!
 
reklama
Witam tyle mnie juz tu nie bylo,ze az wstyd!!!!!!!!!!!!:zawstydzona/y:Niestety nie mam zbytnio czasu i te zmeczenie:tak:Mala jest slodka choc daje mamie popalic.Ostatnio mam jakies doly,ciezko mi samej.W nocy spi od 21.30 do 1,a pozniej co 30 minut wstaje:szok::crazy::crazy:poprostu nie wiem co jest.Wstawala o 2 godziny to myslalam,ze czesto,a teraz szok!!!!w dzien lacznie przespi 2,5godziny:baffled:Cyca dalej je,nioechce butli,a mi juz brak pomyslow jak ja nauczyc,bo nigdzie nie moge wyjsc,a w maju chce na weekendy wrocic do pracy;-)w kwietniu jedziemy na 2 tygodnie do Pl.Dobra koncze,bo wstala.POZDRAWIAM WSZYTSKIE MAMUSIE I BUZIACZKI DLA WASZYCH POCIECH!!!Juztro moj ma wolne,wiec dzis on wstaje w nocy,ja moze w koncu nabiore mocy:sorry2:
 
Ula, z tego co widzę, pogoda idzie w Twoim kierunku:-), a Tuśka śpi mi tak samo ostatnio- od 22 do 10:30 i dziś ją już budzić musiałam, bo mi łóżko obsrała przez sen i spała w najlepsze.

no oby tak było, ale u nas juz cos sie chmurzy:no:

Kate-
trzymaj sie, ja tez pewnie bylabym zła gdyby Lenka zaczela mi sie w nocy budzic, ale to są rzeczy na które my nie mamy zadnego wplywu:no: a dla swojej corci jestes najlepszą mamą;-)
 
No i nie mylilam sie M smierdzi jak z gorzelni Nie jest wypity bardzo ale jednak zawszr cos Chodzi prosto ale cos ma wypite a on nie i nie
Ku..a dziewczyny normalnie czasem w wyobrazni widze jak biore jego glowe i roztrzaskuje ja na scianie WIEM JAK MORDERCA ALE JA MAM UCZUCIA NIENAWISCI DO NIEGO jejku jak ja go nie ciepie :-(
 
Dorociu super ze Olivia zdrowa . Gratuluje to ajwaspanialsza chwila . A co do meza to wierze ze mozesz to odczuwac nie dziwie sie. Jakos musisz to przejsc dla swojej kochanej niuski bo na jest tego warta. Trzymam kciuki
 
Dziękuje Kochane, za wsparcie..

Dorotko - Przykro mi z powodu M..

U nas w dalszym ciągu bez zmian.. Majka nadal gorączkuje..
Strasznie mi jej szkoda,bo tak żałośnie biedactwo pojękuje przez sen.. :-(

M jeszcze nie wrócił..
Wieczorem znów przyjedzie szwagierka na weekend..
Jakoś nie bardzo mi się teraz uśmiecha jej obecność..
Dziecko chore, my skłóceni..,a jutro walentynki, które jak na razie nie zapowiadają się ciekawie..

Chyba jakaś depresja, mnie ogarnęła..
 
Co tu tak pusto??????
Moj szanowny porabany malzonek usnal Wiec ja musialam sie zajmowac marudzaca Oliwia Ale wlasnie go obudzilam Kurka co on sobie mysli ze tylko praca i picie go obchodza Jak mu cokolwiek powiem wiecie ze mam waty do jego zachowania to on jest jeszcze na mnie obrazony.

Normalnie kon by sie usmial.

Oliwia caly czas marudzi Raz sie smieje a za kilka sekund placze
 
reklama
kaka gratulacje
justynka ale ona wielka, to widze ze masz co nosic
dorotka gratki dla Oliwi, ciesze się ze mała zdrowa
Anna poprawy humorku

Ja porobiłam wszystko z listy poza prasowaniem ale pranie jeszcze nie wyschło. Byłam dzisiaj na sankach z chrzesniakiem za jednym zamachem ze spacerkiem.
 
Do góry