reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pediatra - zalecenia

reklama
I ja tyz dostałam jedzonko z Hippa :)

A ja tyz sie zastanawiam czy ta wysypka to moze potówki, a nie od jedzenia, ale jeszcze poczeakm cierpliwie. Chociaż nie widze zeby to schodziło, wiec chyba potowy
 
Tez nie wypełniałam ankiety i nic nie dostałam
moja Natka pluła marchewka ze słoiczka ,chociaz przetarta na tarku jadła ze smakiem
za to jabłka z owocami lesnymi uwielbia ;)
 
My też dostaliśmy tylko niebiekie pudełko (ale inne niż to, które jest w tym linku). No i Hippa też dostałyśmy, ale jak na razie tylko łyżeczka w użyciu :laugh:
 
My ino Hippa.Też dynie i sok jab łkowy i ten zestaw kaszkowo mleczny.Jeszcze nie próbowałam jej podawać bo maglujemy jablko z gerbera.Tosia uwielbia :) marchewkę też ale chwilowo zrezygnowałam bo już 2 bodziaki marchewkowe i pieluszka i Tosia też trochę ;)
 
My też mamy paczuszkę z Hippa, czeka na swoją kolej. Narazie na tapecie mleko :)
Niebawem wybieramy się do pediatry, zobaczymy, może zaczniemy powoli marchewke i jabłuszko.
Dziś Tomek był z Irenką w przychodni, magiczne 6 kg przekroczone! Męczyłyśmy się z tym strasznie długo, ale wreszcie udało się wyjść poza 5 kg. Na dzień dzisiejszy - 6100 g ;D
 
reklama
Do góry