reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie

Sandra.milosz30

Aktywna w BB
Dołączył(a)
30 Sierpień 2021
Postów
77
Hej . Jak już wcześniej pisałam cykle mam nieregularne. Byłam 18 stycznia u ginekologa powiedziała że wszystko jest dobrze ,nie mam żadnych torbieli itd. 1 stycznia dostałam miesiączkę 6 dni a po miesiączce kilka dni miałam plamienia. Dzisiaj mija już 6 dzień jak nie mam miesiączki a od wczoraj wieczorem i dzisiaj mam brązowe plamienie . Nie czuję po sobie abym miała dostać @. Wczoraj robiłam test popołudniu i negatywny. Czy możliwe że dopiero teraz jest implantacja ?? Bez głupich komentarzy
 
reklama
Ja bym raczej stawia że owa miesiączka się powoli rozkręca.
Jeśli zaprząta ci to bardzo myśli to możesz zrobić badanie beta z krwi. Tu zawsze odpowiedź jest 100% co do ciąży.
 
Do góry