reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przemyslenia

Ewcia1998

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Marzec 2021
Postów
55
Od jakiegoś czasu mam miano typowej mamuśki gdyż zawsze jak mam jakieś dodatkowe pieniądze to mi jest szkoda sobie coś kupić i wiele je wydać na dzieci 🤣🤣. Siostry nawet na urodziny mówiły że wysłałby by mi pieniądze ale wiedzą że nie kupię nic sobie tylko wszystko wydam na dzieci więc mi prezent kupiły. Czy naprawdę to takie dziwne że wole coś dzieciom kupić niż sobie ?
 
reklama
Hej! Też tam mam 😅 ale jak jest okazja sobie coś kupić, lub potrzebuję daną rzecz albo mi się coś mega spodoba, to kupuję ją. A jeżeli dostanę pieniądze np.na urodziny, to wydaję na siebie :) Ale zdecydowanie wolę kasę przeznaczyć na dziecko.
 
Ja nawet idąc do Pepco to pierwsze co to idę na dział dziecięcy 😄😄 tak szczerze to sobie coś kupię od wielkiego dzwonu teraz kupiłam sukienkę na chrzest córki i tyle a reszta idzie na syna i córkę 😄😄
 
Do góry