reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek tuż tuż...

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mateuszek - ślicznie wygląda w garniturku:tak:
My na razie mamy garniturek ale na oku , nie kupuje mu na razie bo poprostu boje się że będzie za miesiąc za mały ....
 
reklama
Hej kochane! Przepraszam, że tak długo nic nie pisałam ale miałam duuużo na głowie.
Imprezka się udała! - to najważniejsze, Oliwka dostawała oczopląsów od wszystkich prezentów.
Było 12 osób dorosłych + Oliwka, był tort, placek dla Oliwki - biszkopcik z owocami i galaretką, zrobiłam też dwie wielkie michy różnych sałatek - i było ok (zresztą imprezka była popołudniową porą o 17 i wszyscy byli już po obiadku), były balony i serpentyny i Oliwce baaardzo się to podobało.
Jeżeli chodzi o prezenty to w naszym przypadku konkurs na najlepszy prezent (chociaż był to najtańszy prezent - ale jak już pewnie zauważyłyście dzieci nie znają takich zasad) wygrał mój brat (nie powiedzieliśmy nikomu, ale to ja mu kazałam to kupić na allegro, a właściwie sama kupiłam, tylko jemu kazałam zapakować ;-) ) no więc wiklinowy wózeczek dla lalek
BARDZO ŁADNY WÓZEK DLA LALEK WIKLINA POLECAM!!! (171854559) - Aukcje internetowe Allegro
Oliwka zamiast lalek wozi po całym domu w nim kota - kotu też się takie miejsce do spania bardzo spodobało.
Inne prezenty, które też czasami są używane to ciężarówka drewniana z naczepą i drewnianymi krążkami na przyczepie, i zabawka fisher prise z kulkami, które gdzieś sie wrzuca (wkleję zdjęcia, do galerii to zobaczycie) oprócz tego książeczki i jakieś drobne prezenciki.
Zdjęcia wkleję jutro do galerii bo już dziś nie mam siły ;)
Polecam wózeczki dla dziewczynek!
 
Magdaleona Oliwka to szczęściara, że ma taką wspaniałą MAMĘ:tak::tak::tak::tak::tak: Gratulacje za pomysł na prezent-możliwe, że skopiujemy;-);-);-):laugh2::laugh2::laugh2: całość:cool2::rolleyes2::cool::rofl::yes::-D chrzestnym jest mój brat i na 1000000% jestem pewna, że będzie miał problem z zakupem;-):baffled: niech mi tylko da numer swojej karty:-D:-D:laugh2::-D:laugh2::cool::cool2:
 
U nas rowerek już zamówiony ciekawe jak będzie się zprawował.No a my chyba jednak szczeniaczka-uczniaczka kupimy(to jest na 90%)
 
tez mysle o tym szczeniaczku, ale przede wszystkim musimy kupic namiot, bo Antos tunele uwielbia.
 
Victor chodzi pod fotelami i to mu chyba starcza:-)i tak najlepiej to mu z psiowymi zabawkami:yes:ostatnie dużo czasu spędza w swoim pokoju bo wszystkie zabawki są tam a w dużym ani jednej.
 
reklama
U nas wcześniej siedział troszkę tylko ale ja z nim tam dużo siedzę może dlatego teraz tak chętnie się tam bawi.Wszystkie zabawki ma wyeksmitowane do siebie niech wie gdzie można się bawić.Im później wyniosłabym je do niego tym gorzej by się przyzwyczajał.Oczywiście wynosiłam pokolei i powoli aż duży pokój stał się wolny od zabawek.Ostatnie wywędrowało krzesełko-uczydełko.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry