reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skurcze przepowiadające a cc

madzialenka89vol2

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Kwiecień 2022
Postów
430
Hej dziewczyny. Od tygodnia mam lekkie skurcze przepowiadające- tak mi się wydaje. Niby od poprzedniego porodu minęło dwa lata ale nie do końca pamiętam, żebym wtedy miała takie skurcze. Wtedy skończyło się na CC ze względu na brak rozwarcia i brak postępu porodu. Czy teraz to może oznaczać że jednak będzie sn?
 
reklama
Hej dziewczyny. Od tygodnia mam lekkie skurcze przepowiadające- tak mi się wydaje. Niby od poprzedniego porodu minęło dwa lata ale nie do końca pamiętam, żebym wtedy miała takie skurcze. Wtedy skończyło się na CC ze względu na brak rozwarcia i brak postępu porodu. Czy teraz to może oznaczać że jednak będzie sn?

No 18 miesięcy po cesarce powinnaś podjąć próbę porodu naturalnego. Jak nie masz skierowania od specjalisty to nikt Ci raczej na Twoje żądanie cesarki nie zrobi 🤷‍♀️
 
Oczywiście że tak. Tylko nie wiem czy mi się uda. Zastanawiam się tylko czy to jest jakaś zależność. Za 1 razem bardzo chciałam sn i rozpaczałam że nie mogę i panicznie bałam się cc
 
Do góry