reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spis forumowych dzieciaczków

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Magda moja Ala została dopisana około tydzień po tym jak napisałam posta, więc jeszcze trochę poczekasz, ale na pewno będziesz na liście
 
reklama
A ja mam pytanie do magdazlodzi: O jaką listę pytasz, bo ja czegoś tu nie rozumiem albo poprostu coś przeoczyłam. Bardzo proszę o kilka słów wyjaśnienia, z góry dziękuję.
 
dziondzia ten wątek ma tytuł "spis forumowych dzieciaczków" mamy wpisują w postach swoje pociechy, które potem są wpisywane przez autorkę wątku na listę, która znajduje się na początku tegoż wątku
 
Dziewczyny nie denerwujcie się, spis uzupełnię napewno, po prostu brakuje mi czasu (zwłaszcza teraz, kiedy moja Juleńka intensywnie uczy się chodzic), dlatego uzupełniam go tak rzadko.
 
Bardzo dziękuję za wyjaśnienie. Poza tym chciałam zwrócić uwagę na moją błyskotliwość ;)
 
My też chcemy dołączyć się do listy :)

imie i nazwisko: Lena Rojecka
data ur.: 04.11.2005 r. godz. 9:50
miejsce: Wrocław
waga: 4200g
wzrost: 59cm


 
Imię i Nazwisko: Maja Paulina Owczarek
data ur: 18.01.2006r godz: 15.05
miejsce: Sieradz
waga: 3150g
wzrost: 55cm
pozdrawiamy
 
reklama
Joasia Hania, ur.11.02.2006 o godz.3:00, waga 3370, wzrost 54 cm, Szpital Specjalistyczny w Jaworznie
10ab5aa983bd27102e1aadaf5453992e,14,19,0.jpg
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry