reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Wiesz co, zastrzyki przyjmuję od stycznia, raz miałam pregnyl, później już tylko ovitrelle, testuję zawsze od pierwszego dnia po zastrzyku do pierwszego negatywnego testu i nigdy nie miałam ovitrelle więcej niż 6 dni, nawet dwa razy byłam na becie to sprawdzić i było poniżej 0,1.
Kolejna sprawa, wiem że testy robi się w dniu spodziewanej miesiączki, tylko zwróć uwagę na to, że u mnie ta owulacja jest dość szybka. Nawet mój lekarz wysyła mnie na krew już w 24dc, mimo tego że moje cykle są 28dniowe. Nigdy zastrzyk nie przesunął mi miesiączki, mam jak z zegarkiem w ręku.
Ale dziękuję, dałaś mi dużo nadzieji :*
A oprocz Ovitrelle bierzesz cos na porost pęcherzyków? Jak działają na Ciebie te zastrzyki? Jestem ciekawa ;) od stycznia bez zadnego powodzenia?
 
reklama
Dziewczyny jestem po pierwszym monitoringu 7dc. Stymulacja do in vitro. Endo 8.7, na prawym ok 7 pęcherzyków, na lewym ok 9. Póki co mają ok 10mm. Pobrali mi krew na estradiol i progesteron (jaki wynik jest dobry?). W poniedzielek mam kolejną wizytę a w pt najprawdopodobniej punkcja.
 
Ja jestem w trakcie pierwszego cyklu z ovitrelle. Miałam zacząć stymulację ale na USG w 24dc okazało się, że jest pęcherzyk około 20mm i dostałam tylko zastrzyk na pęknięcie. Mam słabe endo, więc nie wiadomo czy coś z tego będzie, ale mam chociaż pierwszą od lat owulację 🤩 dziś zaczynam brać luteinę i zaczynam czas oczekiwania. Zastrzyk wzięłam w środę wieczorem, a ❤️ były w środę i wczoraj. Dziś bardzo czuję dół brzucha i to promieniuje do miednicy. Chyba w takim razie do owu doszło... Już nawet nie pamiętam kiedy to boli, ale chyba po pęknięciu pęcherzyka 🤷
 
Ja jestem w trakcie pierwszego cyklu z ovitrelle. Miałam zacząć stymulację ale na USG w 24dc okazało się, że jest pęcherzyk około 20mm i dostałam tylko zastrzyk na pęknięcie. Mam słabe endo, więc nie wiadomo czy coś z tego będzie, ale mam chociaż pierwszą od lat owulację [emoji2956] dziś zaczynam brać luteinę i zaczynam czas oczekiwania. Zastrzyk wzięłam w środę wieczorem, a [emoji3590] były w środę i wczoraj. Dziś bardzo czuję dół brzucha i to promieniuje do miednicy. Chyba w takim razie do owu doszło... Już nawet nie pamiętam kiedy to boli, ale chyba po pęknięciu pęcherzyka [emoji1745]
Mnie zawsze bolało pęknięcie a później czułam dyskomfort w podbrzuszu. To Trzymamy kciuki
 
Muszę gdzies sie gdzies wynurzyć bo dostaje na głowę:p
Myśle juz non stop o kolejnym cyklu staran. Za tydzien szczepionka, a za ponad dwa tyg dni płodne. A ja juz obliczam co jak, kiedy testy, i co jak sie nie uda kolejny raz. A tak naprawdę no to przeciez jak bedzie owu to bedzie, jak bedzie ciaza to bedzie...i to czekanie w blokach startowych na testowanie niczego nie zmieni... ale no nie umiem inaczej 😀 Jeju...czy wy tez takie niecierpliwe jesteście? Bo ja juz sie sama na siebie wkurzam ze fizia dostalam. Normalnie taka rozsadna i opanowana a w tym temacie infantylna jak nie wiem 😜
 
reklama
Muszę gdzies sie gdzies wynurzyć bo dostaje na głowę:p
Myśle juz non stop o kolejnym cyklu staran. Za tydzien szczepionka, a za ponad dwa tyg dni płodne. A ja juz obliczam co jak, kiedy testy, i co jak sie nie uda kolejny raz. A tak naprawdę no to przeciez jak bedzie owu to bedzie, jak bedzie ciaza to bedzie...i to czekanie w blokach startowych na testowanie niczego nie zmieni... ale no nie umiem inaczej 😀 Jeju...czy wy tez takie niecierpliwe jesteście? Bo ja juz sie sama na siebie wkurzam ze fizia dostalam. Normalnie taka rozsadna i opanowana a w tym temacie infantylna jak nie wiem 😜
Mam tak samo. Obiecałam sobie, że w tym cyklu będzie inaczej. Zobaczymy! :D
 
Do góry