reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy sie

Dołączył(a)
8 Czerwiec 2020
Postów
13
Witam , jestem tutaj nowa i nie bardzo wiem jak "poruszac" się po forum ;)
A więc do sedna staramy się z mężem o dziecko (2cykl) , zazwyczaj moja cykle są 28dniowe bardzo rzadko kiedy są 27/29dniowe..
Natomiast ostatnia @ dostałam w maju w 22dniu cyklu, w tym miesiącu 2/3 dni pobolewal mnie lewy jajnik chociaż bardziej bym powiedziała że to było takie jakby kłucie (to były 17 i 18dzien cyklu) ogólnie ten cykl jest jakiś dziwny ponieważ kłucie jajnika to jedno a mdłości to drugie, nigdy tak nie miałam testu też nie robiłam, do lekarza mam za 2tyg..moje pytanie czy któraś z pań miała coś podobnego i o czym to może świadczyć?
Dziękuję i pozdrawiam 😊😊😊
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Ta, już mojemu mówiłam, że jedziemy co drugi dzień bez wymówki jak tylko skończy się @, a nie Jego pytania, a dziś możemy? A masz dni płodne? brrrr
Muszę jakąś fajną bieliznę kupić :D

Nie patrz na dni płodne dni nie płodne owulacje po prostu działajcie pod wpływem chwili 😊
[/QUOTE]
Kurczę ja mam to samo :D ale jedziemy gdzieś na wycieczkę, też kupię sobie jakąs fajną bieliznę i działamy :D
Hej, widzę, że jesteś tak niecierpliwa jak ja😄 jakiś tydzień po obu miałam bóle jajnika. 5 dni przed terminem @ zrobiłam test i negatywny. Wczoraj czułam, jakby @ miała przyjść. Cały czas bolą mnie piersi, wyszły żyłki i otoczki brązowe, miejscami nawet fioletowe...Cały dzień bym najlepiej spała, mimo, że śpię 8 godzin w nocy. Wczoraj przyszły też mdłości. Pewnie sobie wkrecam, że to już się udało. Czas do @ 3 dni...wlecze się ten czas, A już bym chciała wiedzieć czy się udało, czy przyjdzie @. Trzymam mocno kciuki za Ciebie 🤞

Najgorsze jest to czekanie 🙄
Chyba faktycznie wszytsko siedzi w naszej głowie😊
Trzymam bardzo mocno za was kciuki żeby to było już!! 🥳
 
reklama
Hej, widzę, że jesteś tak niecierpliwa jak ja😄 jakiś tydzień po obu miałam bóle jajnika. 5 dni przed terminem @ zrobiłam test i negatywny. Wczoraj czułam, jakby @ miała przyjść. Cały czas bolą mnie piersi, wyszły żyłki i otoczki brązowe, miejscami nawet fioletowe...Cały dzień bym najlepiej spała, mimo, że śpię 8 godzin w nocy. Wczoraj przyszły też mdłości. Pewnie sobie wkrecam, że to już się udało. Czas do @ 3 dni...wlecze się ten czas, A już bym chciała wiedzieć czy się udało, czy przyjdzie @. Trzymam mocno kciuki za Ciebie 🤞

Z tym spaniem mam tak sama ! Mój mąż zaczął mówić że to jest nienormalne żeby ktoś non stop spał:D
Zastanawiałam się nawet nad zbadaniem tarczycy...
 
Z tym spaniem mam tak sama ! Mój mąż zaczął mówić że to jest nienormalne żeby ktoś non stop spał:D
Zastanawiałam się nawet nad zbadaniem tarczycy...
W pierwszej ciąży to ja mogłam spać na stojąco, w pracy zero skupienia :D Dziś też takie błędy robię, że wszystkie ze mnie się śmieją...
Jeśli chodzi o tarczycę to też nie głupi pomysł sprawdzić ją. Nie wiem właśnie jak działają teraz przychodnie, żeby zrobić komplet badań tarczycowych, aczkowliek robiłam na koniec roku i miałam idealne, dostaliśmy zielone światło do starań, ale też bym chciała sprawdzić jeszcze tarczyce i może zrobić podstawowe badania...
 
Hej wszystkim nie wiem gdzie zapytać otóż mam dziecko prawie 4 latka miałam cesarskie cięcie. Teraz w 2020 roku w styczniu miałam operacje usuwania torbieli metodą laparotomii. Chciałabym zacząć starania o dziecko jak wygląda porod? Czy mogę rodzić SN czy raczej znowu cięcie? Jeśli któraś była w takiej sytuacji to proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.
 
Hej, ja z moim Narzeczonym w tym miesiacu mamy pierwszy cykl starań, jestem 2 dni przed @, czekamy testowaniem, zrobiłam test 5 dni przed @ i wyszedł negatywny, ale mam bardzo podobnie jak Ty. Czuje się dziwnie, zupełnie inaczej niż zawsze przed @. Kłucie jajników 10 dni przed @ i to nie jeden raz tylko dosyć często. Wczoraj miałam znowu okropny bol lędźwi i podbrzusza.. Nie mogę doczekac się testowania.. licze, ze może ten pierwszy cykl będzie owocny.. Za was tez trzymam ✊🏻



I jaki wynik ?;)
 
reklama
hej! Nie wrzucę zdjęcia bo coś nie chce mi dodać, ale mam na testach cień cienia:-) Jestem w 34 dc bez @, jutro zrobię rano kolejny, mam nadzieje, ze będzie mocniejszy. Jutro tez wybieram się na bete 😉




Super wiadomość! 😊
Robiłam dzień przed @ biel vizira, zaczelam wymiotować i mój wpadł na pomysł, że pewnie jestem w ciąży...
Dzień Po terminie przyszła @, zalamka.
Działamy w następnym cyklu🙂


Głowa do góry! Będzie dobrze trzeba tylko mniej o tym myśleć ;) I na spontanie A na pewno się uda 😊
Ja jeszcze jeden dzień mam do @ i czekamy , chociaż wydaje mi się że będzie podobnie jak u Ciebie
 
Do góry