reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Askw jak Ci się mała mieści w gondoli i się nie buntuje leżąc na płasko to spokojnie możesz poczekać ze spacerówką aż zacznie siadać. Właściwie to tak właśnie powinno być ;-)

Inis my też nie kąpiemy codziennie, co dwa, Trzy dni. Starszak Codziennie ale to konieczność, bo po podworku trzeba go domyc, żeby się upewnić, że to nasze Dziecko :p

Dziewczyny ma któraś dane ile Dziecko kp powinno przybierać minimalnie w czwartym i piątym miesiącu życia? Jutro mamy szczepienie i muszę się Przygotować na ciężką rozmowę :-(
 
reklama
Tusia a czemu ciężka? Jak Michała ważyłam 20 maja to było 450g przyrostu i lekarka mówi że jest zachowany minimalny przyrost i że ogólnie norma. Chyba na tydzień to jest między 100 a 150g no i musimy liczyć się z tym że po 3 m waga zwalnia potworki się więcej ruszają ale zaraz poszukam ale chodźmy zadać pytanie na oftopie karmienie piersią :) myślę że to od dziecia zależy a na siatki to nie ma zbytnio co patrzeć...
 
Inis my też nie kąpiemy codziennie, zwykłego 2-3 dni. Ale dwa dni okropnego upału było i poprostu nieprzyjemnie stąd ta kąpiel z rana. A i dzisiaj szczepienie to pewnie całe popołudnie i wieczór prześpi. U nas dzisiaj chłodny wiaterek więc zakladamy bawełnianą czapeczkę ( mama byłaby że mnie dumna haha) i idziemy. Miłego dnia
 
reklama
Ja na początku też nie kąpałam codziennie, ale od jakiegoś czasu już tak. Ze względu na codzienny rytułał no i przy upałach się gdzieś tam poci napewno. A mamy tych fałdek sporo i nie chciałabym, żeby się odparzyła czy coś. No i te włosiska oślinione nie raz :p
Ale przyznaje czasem mi się mega nie chce...

Vivienne fajnie opisane wszystko

Tusiaczek ja gdzieś miałam siatki z WHO rozpisane w tabelkach. Jak się uda znaleść to wkleje.
Do karmienia mm podobno są jakieś inne siatki prawda to? Bo ja cały czas patrze w te same :D
 
Do góry