reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Ogólnie to od środy leżała na patologii ciąży bo zaczęło mi ciśnienie skakać i kwas moczowy miałam powyżej normy. KTG wychodziły dobrze więc była obserwacja ciśnienia i powtarzanie badań w niedzielę zapadła decyzja o wywowaniu porodu. W niedzielę wieczorem miałam założony cewnik rano usunęli rozwarcie na 3 cm. Połączyli oxytocyne i 1,5 godziny później córeczka była już na świecie.
Gratulacje [emoji846] Dużo zdrowia dla Was obu [emoji846]
 
reklama
U nas 38 i 3 dzień wczoraj byłam u lekarza na ostatniej wizycie bo 01.01.2021 mam umówiona cc. Powiedział że mam leżeć. Młoda waży 3200-3300 i już nie przybiera na wadze więc już chyba gotowa na wyjście 😚
 
reklama
Ja sie też pochwalę. Po stresie wywołanym ryzykiem hipotrofii Mała odbiła!:) akurat zaczelam sie oswajac z myślą o malym kurczaczku i jego konsekwencjach a tu na wczorajszej wizycie uslyszalam, ze mamy juz 2,5kg:)) czyli Mloda w 2 tyg przybrala ponad 0,5kg:)) jestem z niej dumna! Lekarz niedowierzal i dwa razy mierzył. Wyniki byly bardzo zbliżone, wpisal mi niższą mase, ale to nadal ponad 2,5:) dodal, ze mial bardzo dobre warunki do mierzenia, bo dziecko sie idealnie ustawilo do badania. Do tego AFI sie poprawilo:) wszystko wraca na dobre tory:) najlepszy prezent na swieta:)
Swoją drogą, mam już sporadycznie takie bóle jakie czulam przy pierwszym porodzie, szyjka miękka i 1 palec rozwarcia, glowka nisko. Wiec chyba zaczynamy odliczanie;)
 
Do góry