reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

tommee tippee - smoczek

kbetina

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Grudzień 2008
Postów
1 355
Miasto
Tarnów
Witam

mam problem związany ze smoczkiem ortodontycznym firmy Tommee Tippee
Otóż chodzi o to, że producent nagle zaprzestał wytwarzania tych właśnie smoczków, a moja córcia od urodzenia jest do niego przyzwyczajona.
Nie mogę nigdzie kupić tego smoczka dla wieku 6+ miesiąca. Dostanę jeszcze smoczki poniżej 6 miesiąca.
Moje pytania brzmią:
co się stanie jeśli pozwolę 7 miesięcznemu dziecku ssać smoczek dla wieku 0-6 miesiąca?
czy któraś z mam miała podobny problem?

nadmienię jeszcze, że córka nie trzyma smoczka w buzi cały dzień, tylko wtedy gdy zasypia i podczas snu, ale oduczenie jej tego nie jest łatwe
 
reklama
Witam Mam ten sam problem i dowiadywalam sie troche na temat tych smoczkow i okazuje sie ze roznica miedzy 0+ a 6+ jest tylko i wylacznie taka ze te 6+ maja dekor na smoczku a tamte nie :):):) . Jak wiadomo smoczki te imituja piers mamy a przeciez piers nie rosnie wiec...zreszta zwroc uwage ze one tak czy siak sa juz dosc duze w porownaniu z innymi smoczkami. Tez kupilam na allegro dwa opakowania na przyszlosc:)
 
Hej dziewczyny i ja mam ten problem! Cena smoczka na allegro to teraz koszt 42 zł za komplet - paranoja!!!
Moja córeczka ma teraz 9 miesięcy - może nauczę ją żyć bez smoka??

jutro spróbuje z inym smokiem tomme tippee sa jakieś imitujace pierś... tylko z drugiej strony czy nie wyjdzie to na to samo?? nakupuję smoczków i okaże się że Stefa lubi tylko ten jeden jedyny?
swoja drogą.... ciekawe czemu wycofuja? moze nie był taki wspaniały jak myślałyśmy??
 
nie ma sensu kupować innych smoczków, bo i tak pewnie nie zaakceptuje innego

ja próbowałam na darmo, mam w domu kilka rodzaji smoczków i ciesze się, że nie wykupiłam wszystkiego co jest teraz dostępne na rynku ;-)
córka nie akceptuje żadnego innego smoczka

najgorsze, że mała ma już cztery zęby i zaczyna gryźć smoczek, który nam się jeszcze ostał

mam nadzieję, że poprzegryza go dopiero jak będzie mogła zrozumieć, że skoro go gryzła, to nie może go już używać ;-)

na razie ograniczam jej tego jedynego smoczka w dzień ;-)
 
jakby człowiek wiedział ze te smoczki wycofają toby interes życia zrobił ;-) Kryzys byłby nam nie straszny :D
 
Hej dziewczyny!:-)
Prosze wyslijcie mi linka do strony ze zdjeciem smoczka ,jest tyle rodzajów tych smoczków ,że nie wiem o który dokładnie chodzi.Mieszkam w Gdańsku i spodziewam sie dziecka ,wiec pląsam po sklepach dzieciecych jak szalona :-pmogłabym się rozejrzeć może akurat gdzieś go znajdę i nie w tak szokującej cenie jak na allegro:szok:
 
Ha ha ja kupiłam 5 różnych smoczków-Tommee Tippee też.....a moje dziekco nie chciało ssać żadnego
Kup lepiej taki normalny bo potem moze być problem z kupnem jak u dziewczyn.
Nuk, Chicco, Avent tez sa dobre:tak:
 
reklama
margox, e-stera ma rację, kup bardziej popularny smoczek, a nie taki, co go wycofują. Ja musiałam specjalnie jechać na drugi koniec miasta po smoczek firmy nip, bo nie było takich w całym mieście w innych sklepach w pobliżu mnie. w hurtowni był jeden zestaw tych smoczków, więc cud, że w ogóle dostałam
 

Podobne tematy

Do góry