reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Udało sie :)

Dołączył(a)
2 Lipiec 2021
Postów
8
Witam. ☺
23 sierpnia byłam u ginekologa, z ostatniej miesiączki był to 6tydzien i 0 dni.
Lekarz nastraszył mnie niesamowicie tym ,że nie było widać serca, a powiedział, że powinno już być.
Zdziwiło mnie tylko ,że nie zrobił pomiarów pęcherzyka ,mimo że byłam u lekarza prywatnie.
Martwię się do tego stopnia, że tętno mi skarcze powyżej normy.
Jak myślicie, jest szansa aby się pojawiło serduszko ?
 
reklama
Witam. ☺
23 sierpnia byłam u ginekologa, z ostatniej miesiączki był to 6tydzien i 0 dni.
Lekarz nastraszył mnie niesamowicie tym ,że nie było widać serca, a powiedział, że powinno już być.
Zdziwiło mnie tylko ,że nie zrobił pomiarów pęcherzyka ,mimo że byłam u lekarza prywatnie.
Martwię się do tego stopnia, że tętno mi skarcze powyżej normy.
Jak myślicie, jest szansa aby się pojawiło serduszko ?
A nie lepiej iść do innego ginekologa?
 
Idę, lekarza mam dopiero innego 31. Dotego czasu jajko zniosę.
Rozumiem. Wiesz tak naprawdę na dwoje babka wróżyła. Mogła się przesunąć owulacja i po prostu ciąża młodsza, dlatego nie ma serduszka. A może niestety nie rozwija się prawidłowo. Niestety nikt Ci tu nie powie jak jest u Ciebie.

Przyrostów bety nie robiłaś?
 
Skoro aż tak bardzo się tym stresujesz to dla dobra swojego i dziecka umów się na wcześniejszą wizytę gdzie indziej. 6+0 to najprawdopodobniej po prostu było jeszcze za wcześnie na serduszko dlatego zaleca się pierwszą wizytę około 7 tygodnia (chyba że wcześniej się coś dzieje albo jest potrzeba przyjmowania jakiś leków), żeby później nie było wątpliwości czy coś widać czy nie.
 
reklama
u mnie zarodek pokazał się 6+5, jak pęcherzyk ciążowy miał 19mm 🤷‍♀️ także wydaje mi się, że niepotrzebnie cię nastraszył,, w 6+0, pęcherzyk ciążowy miał 15mm i lekarka jedynie powiedziała, że jest jeszcze czas i nie mam się stresować 😊
 
Do góry