reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąża

Dołączył(a)
2 Marzec 2022
Postów
7
Cześć dziewczyny :)
Jestem nowa tutaj. Nie wiem czy to forum jest aktywne ale liczę i mam nadzieję , że tak i jakoś mi pomożecie.

17 stycznia miałam miesiączkę , 22 lutego zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny. Dla pewności zrobiłam następnego dnia rano oraz 27 lutego też. Wszystkie trzy wyszły pozytywne. Dziś (2 marca) byłam u ginekologa zrobił USG i powiedział , że to jest wczesna ciąża, że jeszcze nic nie widać i kazał przyjść mi za 10 dni.
Czy mam się czego obawiać ? Już raz miałam puste jajo płodowe , nie chciałabym powtórki. Tak bardzo chcę dzidziusia , że martwię się już na zapas. Czy za 10 dni będzie zarodek widoczny ?
Dziękuję za odpowiedzi :)
 
reklama
Tego nikt Ci nie powie czy bedzie zarodek. Nie umiemy zaglądać w przyszłość. Jak chcesz możesz zrobić betę i jej przyrost po 48 h.
Po prostu pospieszyłas się z wizytą.
 
Hej. Spokojnie, daj sobie czas. Tez miałam ostatnia miesiączkę wtedy co Ty i na pierwsze USG idę dopiero 14.03, bo położna powiedziała, żebym się nie śpieszyła i nie miała niepotrzebnego stresu. Poczekaj i trzymam kciuki
 
Hej. Spokojnie, daj sobie czas. Tez miałam ostatnia miesiączkę wtedy co Ty i na pierwsze USG idę dopiero 14.03, bo położna powiedziała, żebym się nie śpieszyła i nie miała niepotrzebnego stresu. Poczekaj i trzymam kciuki
Poczekam cierpliwie . Dzięki , trochę mnie uspokoiłaś teraz :) rzeczywiście może się pospieszyłam a czasem pośpiech nie jest dobra strona też . Również trzymam kciuki i daj znać co i jak :)
 
Do góry