reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózki

Marthusia

mama Lenulca i Fasolki:)
Dołączył(a)
9 Listopad 2005
Postów
1 382
pewnie to jeszcze za wczesnie, ale na forum w innych watkach pojawilo sie pytanie o wozek, jaki wybierzemy. tak wiec postanowilam zalozyc do tego osobny watek, bo temat bedzie sie cieszyl duzym powodzeniem(tak mi sie przynajmniej wydaje) Mamuski piszcie o swoich typach, ktore sa wg Was godne polecenia, ktore wy wybierzecie. Moze nasze wzajemne rady ustrzega nas przed blednym wyborem.
ja mam zqmiar obejrzec wozki w necie na poczatek i cos wybrac,ale nie mam pojecia jaki model. Z tego co wiem to nie powinien byc on za ciezki, bo bedzie pozniej problem. i na tym moja wiedza sie konczy..
 
reklama
Marthusia mam do Ciebie proźbę czy mogłabyś mi napisać jak się robi ten sówaczek z dzidziusiem ponieważ mi się bardzo podoba a sama nie wiem jak go zrobić Pozdrawiam
 
Ala, kopiuje wypowiedz umieszczona juz na forum, mysle, ze to Ci pomoze:)

Mój suwaczek był ze strony http://lilypie.com/.
1. Wejdź na tę stronę
2. Kliknij na Baby days ticker
3. Zaznacz Expecting a baby
4. Select baby's due-date, czyli zaznacz, na kiedy masz przewidziany termin porodu
5. Select time zone, czyli zaznacz strefę czasową - ja wybrałam czas dla środkowej Europy czyli UTC +1.00
6. Wybierz sobie jak ma wyglądać twój suwaczek-jaka linijka i jaki znacznik, jakie tło (przezroczyste lub białe)
7. View changes, czyli zobacz, jak wygląda Twój suwaczek, jeśli wszystko ok to zaznacz Remember my details
8. Następnie pod spodem masz trzy ramki z adresem twojego suwaczka. Wybierz środkowy i skopiuj go. Uwaga! Widoczne są dwie linijki, cały adres ma trzy linijki - skopiuj cały!!
9. Wklej skopiowany adres w swoim poście i gotowe. Ładowanie trwa chwilkę, więc nie łam się, jeśli nie pokazuje się od razu. Poczekaj troszkę, a zaraz go ujrzysz. Powodzenia!

Suwaczek możesz wklejać do każdego posta "ręcznie"(zapamiętać adres i za każdym razem go wklejać), albo, tak jak ja, wkleić jako swój stały podpis. W tym celu musisz wejść na swój profil i w tabelce PODPIS wkleić ten adres:

U góry strony masz niebieska tabelkę z napisami start, pomoc, szukaj, twoje konto itd
Musisz:
1. Wejść w Twoje konto i z lewej strony ekranu w "dane publiczne"
2. Znaleźć tabelkę Podpis i wkleić w niej adres suwaczka
3. Zjechać na sam dół i kliknąć wyślij

Nie wiem czy zwróciłaś uwagę, ale czasami jak się kliknie na czyjś suwaczek, to włącza się łącze do strony Lilypie (pokazuje się biała rączka), a czasem nie. U mnie tak się nie dzieje, bo skasowałam z adresu mojego suwaczka wszystko przed nawiasem [img ] http://i po nawiasie[ /img]
z tymze bez jakichkolwiek spacj.

Trzymaj się instrukcji i pomalutku, na pewno sie uda.Powodzenia
 
marthusia- dziękuję za opis jak ściągnąć suwaczek, mam do ciebie jeszcze jedną proźbę czy mogłabyś mi napisać jak ściąnąć suwaczek ten ze strony gaga.com ten 2 z dzidziusiem w brzuszku jeszcze raz dzięki
 
Ala,wiec tak:
1. na stronie glownej wchodzimy w zakladke tickers/pregnancy tickers
2. Nastepnie po lewej stronie wpisujemy przewidywana date porosu
3. wybieramy suwaczek i klikamy select
4. kopiujemy drugi kod i wklejamy jak poprzednio w ustawieniach konta.

powodzenia:)
 
w którym m-cu życia dziecko będzie miało 9 kg? no bo jak już w trzxecim lub czwartym to może od razu fotelik taki na 0-18 kg?
 
Ewan - moja córeczka ma 7,5 m-ca i waży 8 kg, ale nie mieści się już od 2 m-cy do fotelika 0-13 :( ja bym Ci radziła kupić ten większy czyli 0-18 kg.
Pozdrawiam
majówka 2005
 
reklama
dziewczyny mam prosbe, o fptelikach jest osobny watek i moze piszmy tam co?/bo robi sie niezluy balagan:(
 
Do góry