reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wysypka

Dzieki za porady. Jutro spróbuję LINOMAG zobaczymy jak nie pomoże to niedługo jadę do polski i pierwsze co to pójdę do alergologa i zrobię testy alergiczne. W Polsce są o 100% lepsze sposoby leczenia. Tu tylko zbywają albo nic konkretnego nie powiedzą. :wściekła/y:Jestem zła.
 
reklama
Dziewczyny mam pytanko: czym najlepiej natłuszczac dziecku skore. Lekarz przepisał mi parafine lecz po niej corka mam jakby wysypke i wcale ona nie przynosi zamierzonego celu. czy jest cos innego co bylo by skuteczne?
 
Do góry