reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaakceptować siebie czy nie?

najpiękniejsze kobiety to te pewne siebie, spójrzcie, nieraz śliczna dziewczyna jak z gazety nie ma szczęścia w miłosci, a za taką o przeciętnej urodzie gania wianuszek facetów, bo to siedzi w głowie. ale nie zmienia to faktu, że o ile lekka oponka jeszcze nikogo nie zabiła, czy cellulit, to jak już człowiek się źle czuje w takim sensie, że nie wiem sapie jak wchodzi po schodach i czuje się niezdrowo, to nie ma mowy o "akceptacji siebie", tylko trzeba się za siebie zabrać. taki jest mój wyznacznik
 
reklama
Akceptować siebie trzeba. Nikt nie jest idealny, a zdjęcia w gazetach to fotoszop. Ale jeśli kilogramów nadprogramowych jest za dużo, to jest to groźne dla zdrowia i nieważne, czy się sobie podobamy czy nie, lepiej to zrzucić. Ale nie po to, żeby spodobać się innym, tylko dla siebie :) więc tak, trzeba siebie akceptować i lubić, a w ramach tego dbać o siebie i swoje zdrowie.
 
Zgadzam się z Wami ;) swoją drogą, nie wydaje Wam się, że kobietom to przychodzi mega ciężko a faceci są z siebie zadowoleni nawet z zakolami i brzuszkiem piwnym? Nie wiem jak to jest, że nieraz piękna kobieta staje przed lustrem i jest o boże mam krzywe nogi, duży nos, nie takie usta, jaka ja brzydka.
 
Do góry