reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :-)

reklama
Magduska płaszczy bardzo mi sie podoba,bedzie swietnie pasował do Twojej fryzurki.(do twarzy Ci w tych pasemkach)
Myfa super zakupy,ale Hubert bedzie wystrojony:-)
 
anetka dzięki :) odpowiem Ci tu może... pasemka robiłam u fryzjera... nie mam pojęcia jaka to farba ale strasznie dobrze się trzyma i po każdym myciu kolorek wydaje się inny... Ja robiłam te włosy miesiąc temu...teraz tylko podcinałam
 
magduska i myfcia zarabiste zakupy
ja kupilam w warszawie tylko dwie pary rekawiczek dla emilki i bluzke dla mauricea w h&m i te bodziaki co misia mowila w c&a a dla siebie nic
 
Widać po zakupach, że wolnymi krokami zima się zbliża.
Hubercik już się zimy nie boi ;-)
Magduśka z Misiem też :tak:

Wczoraj w drodze do pracy uszy mi potwornie zmarzły więc zaopatrzyłam się w coś odpowiedniego ;-)


ale Iguni bardzo przypadło do gustu



a ile miałyśmy zabawy pt. "gaśnie nam światełko"
 
Oj Dynia będą kłótnie o to, która załozy ten śliczny komplecik. Ale obie wyglądacie w nim fantastycznie.

Magduska- wreszcie zaczaiłam, dlaczego trochę inaczej wyglądałaś w sobotę. A to przez ten kolorek na włoskach. W sztucznym świetle nie zwróciłam uwagi, dopiero jak dokładniej pooglądałam zdjęcia. Rzeczywiście rewelacyjny ten belejaż i bardzo ci fajnie w tych kolorkach. Płaszczyk tez siuper:tak: .
 
No dziewczyny piekne zakupki, a Igunia uroczo wyglada w czerwonym kapelusiku.
My z ostatnich zakupow, dzis nabylismy "funkcjonalna kanape dla dzieci" czy jakos tak sie zwala, wlasnie przed chwila tatus przyniosl do domu:
Image1.jpg

a tak wyglada po rozlozeniu:
Image3.jpg

widzialam u kolezanki, Teo nawet wyprobowal, bo wlasnie tam sobie pospal i stwierdzilam ze bedzie super jak bedziemy gdzies go na dluzej zostawiac, coby mogl sie zdrzemnac i nie spasc z wysokosci:-)
 
Fajna kanapa!!! Nie ma co!:laugh2: :laugh2: :laugh2: :tak: :tak: :tak:
Moj maz ostatnio wybral sie z malym na spacerek i oczywiscie nie mogl sie oprzec i zakupil Eryniowi rekawiczki i buciki. Rekawiczki naturalnie bez sznureczka:tak: :tak: a buciki niby na zime to trampki:laugh2: :szok: Wyslac chlopa na zakupy!!!:baffled: :baffled: :szok: ;-)
 
reklama
Do góry