reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zmiana mleka u niemowlaka

Dołączył(a)
18 Wrzesień 2020
Postów
11
Hej mamusie
Mam takie małe pytanie , może któraś z was miała podobny problem ze swoim maluszkiem , jestem mama bliźniąt , jesteśmy właśnie na zmianie mleka bebilon dla wcześniaków na bebilon advance 1 , córka ma się dobrze natomiast od wczoraj u synka wystąpił jak by mniejszy popyt na jedzenie , kiedy wcześniej był wielkim glodomorkiem , tylko czekał na butelkę , do tego pręży się , robi się cały czerwony i oddaje dużo gazów , po odłożeniu do łóżeczka po jedzeniu oddaje dziwne odgłosy jak by był czymś zmęczony, dziś właściwie ulał po jedzeniu wszystko co wypił , czy jest możliwe ze to mleko mu nie służy ? Czy może to przejściowe i musi się przyzwyczaić do zmiany ?
 
reklama
To może zmieniaj mu powoli - mieszając to mleko, przy którym było ok z tym nowym?
Nie wiem jakie ilości jedzą - ale np. na 2 miarki "Starego" dodaj 1 nowego i zobacz jak zareaguje.
Po kilku dniach podawaj 1 starego + 2 nowego.
Aż do przejścia na nowe. I myślę, że dziecko może tak zareagować, ale czy mu się poprawi, to niestety nie wiadomo.
 
Do góry