reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Malinka moj Alex (pierwszy) rowniez szybko mowil. Ja mysle ze to zalezy od harakteru bo znowu Viki nie chcial nic powtarzac mimo ze ma starszego brata. Emil to 90% Alex mysle.
 
reklama
Hej;)

Malinka dobrze ze juz wyszliscie;)szpital strasznie człowieka psychicznie meczy juz o dziecku nie wspomnę! Odpoczywajcie cieszcie sie dommem i sobą :-)

Z tym rzucaniem to wam powiem ze ja juz sobie nie radze! Natan ciągle obrywa:(Filip rzuca go celowo .... Zawsze jak rzuca to zabieram te zabawki chowam i mowie ze zabrala bo rzuca a tak nie wolno i bla bla ;) on sięga po inne przedmioty i napiernicz dalej.... W nass w tv i ogólnie we wszystko i wszystkim.... Im bardziej uwagę zwraca tym bardziej Filip sie nakręca. Zwyklle ląduje w łóżeczku! Juz nie wiem jak reagowac i co robic.

z mową u nas dalej tak jak bylo. Mówi niewiele , reszta po swojemu. Ale kumaty z dnia na dzień bardziej. Wszystko wytłumaczy... Ostatnio zobaczył u chłopca na placu bluzę e samolot.... Po swojemu wytlumaczyl ze on w domku w taki samolot bluzke i spodnie ma:-) tamten chłopiec i jego mama zrozumieli bez problemu ;) a on tlumaczyl na migi wręcz hahah....

Troszkę nawet ta mową zaczelam sie zamartwiać .... Wiem ze każdy idzie swoim rytmem ale zawsze jest to ale;)

Na sedes wola bez problemu. Za smokiem nie tęskni wiec tu jest duży plus;-)
 
Zdrowka wszystkim ;)
Ja tez przeziębiona od piątku....mam tylko nadzieje ze dzieci nie złapią. U nas strasznie zimno. Wietrzenie i paskudnie. :crazy:
Filipowi nie sprzyja siedzenie w domu...a ja juz dwoje sie i troje aby znaleźć jakieś ;-)
 
U nas juz lepiej,ale na dworze zimno to siedzimy w domu i tez juz z Arkiem wariuje.... ciagle broi i ma zbyt duzo energii :/ jakby pobiegal po podworku to pewnie bylby grzeczniejszy...

Elama- co tak cicho jestes? Jak sobie w tej pracy radzisz?

Jagus- u Was juz lepiej z tymi oskrzelami?

Cleo- jak tam u Was?

Akuku- mam nadzieje,,ze u Was wszyscy zdrowi:-)

Buziaki i duuuzo zdrowka dla wszystkich w ten jesienny czas:-)
 
Cześć kobitki!

My przeziębieni, Wojtuś złapał i nam sprzedał więc też pociągający chodziliśmy. Wojtuś już kończy syrop a mnie ucho coś zaczyna boleć:(
Ja z Wojtkiem poszłam do logopedy głównie ze względu na kłopoty z jedzeniem w kawałkach o czym wielokrotnie pisałam. W zeszłym tygodniu Wojtuś zjadł pierwszy raz kostkę mięsa z kurczaka. Mielił ją tak długo że ja cały obiad zdążyłam zjeść ale nie wypluł:) także pracujemy dalej i mam nadzieję że gadać też w końcu zacznie.

Pozdrawiam cieplutko w te zimne dni, buziaki
 
Cześć dziewczyny:)

Cleo gratuluję postępów z jedzeniem:)

Kasia u nas już ok, ale lekarz obejrzał kartotekę Julki i zastanawia się, czy te choroby nie mają podłoża alergicznego, dał zyrtec na 3 m-ce i zobaczymy, czy coś się zmieni...
Super, że u Was też już lepiej - dla pocieszenia dodam, że Julkę też cały czas nosi ;)
 
Kasiu tak u nas zdrowi odpukac ;)
Ale chlopcy maja dwa tygodnie wolnego od szkoly wiec mam armagedon w domu.. a zapislam ich na zajecia dodatkowe od pn do pt.. tak wiec ciagle jezdzimy na zajecia a ze nie maja 8 lat to musze tam byc i tak cale dnie mijaja bardzo szybko..

Alivja ma kolehny skok rozwojowy.. no ale daje rade jakos to wszystko ogarnac ;)

Zmeczenie doskwiera..ostatnio w nocy sie darlam ... glupie sny chyba ze zmeczenia wlasnie.. a wrzeszczalam jak nigdy w zyciu ..masakra.

Zdrowka dla wszystkich chorowitkow. ;)
 
reklama
Hejka:-)

U Was tez tak szaro-buro? Boze...taka depresyjna pogoda,ze szok... mam pytanko: czy wasze dzieci tez uderzaja glowa np. W podloge jak sa zdenerwowane? Czy tylko ja mam taki model?

Buziaki!:-)
 
Do góry