reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie implantacyjne

Przykro mi :( a pamiętasz może po ilu dniach wtedy rozkręciła się miesiączka? U mnie dziś mija 7 dzień od 2-dniowego plamienia. Hmm..a może za szybko test zrobiłaś ? ja poczekała bym kilka dni i znów zrobiła . Mi spóźnia się 5 dni
Jakość chyba na następny dzień przyszła. A ty test robiłaś??? Mam jeden test zrobie go rano jak tylko oczka otworze. Na 8 jestem do gin zarejestrowana niech mi da skierowanie na tą bete. Skoro płace składki to nie mam zamiaru prywatnie chodzic
 
reklama
Jakość chyba na następny dzień przyszła. A ty test robiłaś??? Mam jeden test zrobie go rano jak tylko oczka otworze. Na 8 jestem do gin zarejestrowana niech mi da skierowanie na tą bete. Skoro płace składki to nie mam zamiaru prywatnie chodzic
No pewnie, jak masz możliwość już na jutro, to jak najbardziej🤗 Jeszcze nie robiłam. Mam za sobą już wiele testów, które wychodziły negatywnie. Może to dziwnie zabrzmi,ale póki nie ma miesiączki, to żyję nadzieją, mam dobry nastrój. Gdy test wyjdzie znów negatywny, to stan emocjonalny po raz kolejny poleci w dół 😞 Daję sobie czas do piątku i zaciskam kciuki, żeby miesiączka nie przyszła 😅 Daj znać jak wyszła beta, trzymam mocno kciuki 💪
 
No pewnie, jak masz możliwość już na jutro, to jak najbardziej🤗 Jeszcze nie robiłam. Mam za sobą już wiele testów, które wychodziły negatywnie. Może to dziwnie zabrzmi,ale póki nie ma miesiączki, to żyję nadzieją, mam dobry nastrój. Gdy test wyjdzie znów negatywny, to stan emocjonalny po raz kolejny poleci w dół 😞 Daję sobie czas do piątku i zaciskam kciuki, żeby miesiączka nie przyszła 😅 Daj znać jak wyszła beta, trzymam mocno kciuki 💪
Oczywiscie że dam znac 😘 ja również za ciebie niech będą te upragnione kreseczki dla mnie i dla ciebie 😘😘😘 i dla innych przyszlych mam 😘
 
a, i pewna byłam okresu- pms i te sprawy. Robiąc test to się czułam jak naiwniaczka roku bez szans na sukces
Ja dwa lata i nic. Mam już dwie córeczki ale marze o synku jeszcze. Może sie uda tym razem. W każdym bądź razie ja plamień zadnych nie mam i zadnych objawow na @. I sie zastanawiam co jest. Test robiłam wczoraj i nic. Aż mnie skręca jak dziewczyny wstawiają zdj testów i sie pytaja czy widac cos. Jak gołym okiem widac 😟
 
Ja dwa lata i nic. Mam już dwie córeczki ale marze o synku jeszcze. Może sie uda tym razem. W każdym bądź razie ja plamień zadnych nie mam i zadnych objawow na @. I sie zastanawiam co jest. Test robiłam wczoraj i nic. Aż mnie skręca jak dziewczyny wstawiają zdj testów i sie pytaja czy widac cos. Jak gołym okiem widac 😟
A monitorujesz cykl? Albo chociaż wspomagasz się testami owu?
 
reklama
Do góry