reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie implantacyjne

reklama
Rób test :) To czy go zrobisz teraz, czy się będziesz jeszcze cykać ze dwa dni nie wpłynie na wynik przecież 😘 Mam nadzieje, ze polecenie kreskowego wątku Ci się nie przyda, ale jak coś to kobitki tam są naprawdę genialne, przerabiają to samo stad poziom empatii milion no i na pewno merytorycznie byłyby w stanie coś doradzić :) trzymam kciuki za pozytyw i czekam na fotkę testu ❤️
Ok, zrobię, masz rację 😘 Bardzo dziękuję za słowa wsparcia 😘 i cieszę się,że tu trafiłam,mimo,że jestem dopiero od wczoraj, w najbliższym gronie nie ma osób, które przeżywają to, co ja ( i dobrze) ,tutaj czuję ogromne zrozumienie i wsparcie, dziękuję 😘
 
reklama
Wlasnie dostalam chyba @ jakies plamienia. Jestem wlasnie u gin po wynik ale juz moje szanse na chlopczyka są zerowe 😭😭😭
Jeszcze nie, nie miałam w domu, po pracy podejdę do apteki i w domu zrobię 😦
I jak robiłaś tescik?? U mnie beta ujemna. Mi przepisał jakies tabletki na atymulacje owulacji czy jakos tak. No nic może sie uda w następnym cyklu.
 
Do góry