reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie implantacyjne

reklama
Tak zrobilam ten owulacyjny i chyba trafiło na owulacje i w tym czasie był...... I tak czekam dalej na jakis cud. Innym wychodzi ten przed terminem @ a tu tyle po i nic
My z mężem jesteśmy już po dwóch wizytach w klinice leczenia niepłodności. Pan Doktor machnął ręką na testy owulacyjne, twierdzi , że trzeba po prostu uprawiać seks regularnie, np. co drugi dzień w tym okresie i podejść trochę bardziej na luzie ( wszystko siedzi w głowie) . Łatwo się mówi 😅
 
My z mężem jesteśmy już po dwóch wizytach w klinice leczenia niepłodności. Pan Doktor machnął ręką na testy owulacyjne, twierdzi , że trzeba po prostu uprawiać seks regularnie, np. co drugi dzień w tym okresie i podejść trochę bardziej na luzie ( wszystko siedzi w głowie) . Łatwo się mówi 😅
Jak się starasz 6 cykl i masz mniej niż 30 lat to można się bawić w legendarne odpuszczanie, ale jeśli wszystko trwa trochę dłużej i jesteś po 30 to rozważyłabym konsultacje u kogoś innego dodatkowo ☺️
 
Jak się starasz 6 cykl i masz mniej niż 30 lat to można się bawić w legendarne odpuszczanie, ale jeśli wszystko trwa trochę dłużej i jesteś po 30 to rozważyłabym konsultacje u kogoś innego dodatkowo ☺️
Wiem, dokładnie, dlatego czasem dziwię się ,że Doktor ma takie luźne podejście, ale ma bardzo dobre opinie stąd ten wybór. Ja mam 34 lata, od ponad roku staramy się i nic, stąd klinika. Oczywiście też wszyscy dziwią się "po roku starań klinika niepłodności ? A co to jest rok" 🥺,tylko chyba nikt nie bierze pod uwagę,że w przyszłym roku 35 rok będzie leciał, a ja naprawdę chciałabym zostać matką. Jestem na drugim cyklu z Aromek, mąż bierze suplementy i czopki. Jeśli do końca tego roku nie uda się, to lekarz zaleca podjęcie procedury invitro. Ale póki co miesiączki dalej nie ma 💪 dziś 6 dzien spóźnienia miesiączki, mam trochę jakby nabrzmiałe, nie wiem czy już to sobie wmawiam 🥺 ehh.
 
Wiem, dokładnie, dlatego czasem dziwię się ,że Doktor ma takie luźne podejście, ale ma bardzo dobre opinie stąd ten wybór. Ja mam 34 lata, od ponad roku staramy się i nic, stąd klinika. Oczywiście też wszyscy dziwią się "po roku starań klinika niepłodności ? A co to jest rok" 🥺,tylko chyba nikt nie bierze pod uwagę,że w przyszłym roku 35 rok będzie leciał, a ja naprawdę chciałabym zostać matką. Jestem na drugim cyklu z Aromek, mąż bierze suplementy i czopki. Jeśli do końca tego roku nie uda się, to lekarz zaleca podjęcie procedury invitro. Ale póki co miesiączki dalej nie ma 💪 dziś 6 dzien spóźnienia miesiączki, mam trochę jakby nabrzmiałe, nie wiem czy już to sobie wmawiam 🥺 ehh.
Rób test :) To czy go zrobisz teraz, czy się będziesz jeszcze cykać ze dwa dni nie wpłynie na wynik przecież 😘 Mam nadzieje, ze polecenie kreskowego wątku Ci się nie przyda, ale jak coś to kobitki tam są naprawdę genialne, przerabiają to samo stad poziom empatii milion no i na pewno merytorycznie byłyby w stanie coś doradzić :) trzymam kciuki za pozytyw i czekam na fotkę testu ❤️
 
reklama
Do góry