reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie implantacyjne

Hej mam miediaczki nie regulalne co 25 dni teraz powinnam dostać miesiaczke 25 marca a dostałam 3 dni i nie wiem czy to jest miesiaczka czy plamienie implantacyjne miałam mi nie dobrze I skutki obolałe kiedy powinnam zrobić test ciążow
 

Załączniki

  • 20240323_200001.jpg
    20240323_200001.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 49
reklama
Hej mam miediaczki nie regulalne co 25 dni teraz powinnam dostać miesiaczke 25 marca a dostałam 3 dni i nie wiem czy to jest miesiaczka czy plamienie implantacyjne miałam mi nie dobrze I skutki obolałe kiedy powinnam zrobić test ciążow
Miesiaczka. Skąd pomysł, że to plamienie? Poza tym plamienie jak sama nazwa wskazuje nie wygląda tak jak Twoja (zresztą obrzydliwa) podpaska.
 
Hej mam miediaczki nie regulalne co 25 dni teraz powinnam dostać miesiaczke 25 marca a dostałam 3 dni i nie wiem czy to jest miesiaczka czy plamienie implantacyjne miałam mi nie dobrze I skutki obolałe kiedy powinnam zrobić test ciążow
Dostałaś okres, przestań wstawiać takie obrzydliwe zdjęcia pod każdym wątkiem…
 
Hej mam miediaczki nie regulalne co 25 dni teraz powinnam dostać miesiaczke 25 marca a dostałam 3 dni i nie wiem czy to jest miesiaczka czy plamienie implantacyjne miałam mi nie dobrze I skutki obolałe kiedy powinnam zrobić test ciążow
O matko jedyna kobieto, już mogłaś sobie takie widoki darować 😂 Wszystkie przechodzimy przez to samo, ale raczej nikt nie ma potrzeby podziwiania cudzych podpasek... Plamienie to kilka kropel, tu masz całkiem spore krwawienie.
 
Rób test :) To czy go zrobisz teraz, czy się będziesz jeszcze cykać ze dwa dni nie wpłynie na wynik przecież 😘 Mam nadzieje, ze polecenie kreskowego wątku Ci się nie przyda, ale jak coś to kobitki tam są naprawdę genialne, przerabiają to samo stad poziom empatii milion no i na pewno merytorycznie byłyby w stanie coś doradzić :) trzymam kciuki za pozytyw i czekam na fotkę testu ❤️
Udało się 🥰
 
Wtedy w listopadzie? Bardzo się cieszę i gratuluję życząc nudnej, drugiej części ciąży ❤️ Ja moje plamienie implementacyjne właśnie tulę do snu, w niedzielę skończy 4 tygodnie :)
Taaak, ale nie chciałam zapeszać 😅Dziękuję bardzo i również gratuluję 😘🥰🥰🥰 Ja będę tulić na początku lipca moją pierwszą Pszczółeczkę, która robi się coraz bardziej ruchliwa 🐝 I jak Dzidzia? Wszystko dobrze ?
 
reklama
Taaak, ale nie chciałam zapeszać 😅Dziękuję bardzo i również gratuluję 😘🥰🥰🥰 Ja będę tulić na początku lipca moją pierwszą Pszczółeczkę, która robi się coraz bardziej ruchliwa 🐝 I jak Dzidzia? Wszystko dobrze ?
Tak, moja pełna atrakcji (niestety) ciążę zakończył super łatwy i dobry poród oraz zdrowy bobik :) Trzymam kciuki, lipcowe człowieki (pozdrawiam ja z 17.07) są ekstra ❤️
 
Do góry